احضار عیسی سحرخیز برای اجرای حکم Reviewed by Momizat on . عیسی سحرخیز، روزنامه‌نگار، از موسسان انجمن دفاع از آزادی مطبوعات و زندانی سیاسی پیشین، بار دیگر برای اجرای حکم حبس صادر شده به اتهام توهین به رهبری و توهین به ر عیسی سحرخیز، روزنامه‌نگار، از موسسان انجمن دفاع از آزادی مطبوعات و زندانی سیاسی پیشین، بار دیگر برای اجرای حکم حبس صادر شده به اتهام توهین به رهبری و توهین به ر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » احضار عیسی سحرخیز برای اجرای حکم

احضار عیسی سحرخیز برای اجرای حکم

 

عیسی سحرخیز، روزنامه‌نگار، از موسسان انجمن دفاع از آزادی مطبوعات و زندانی سیاسی پیشین، بار دیگر برای اجرای حکم حبس صادر شده به اتهام توهین به رهبری و توهین به روسای سابق قوه مجریه و قضاییه، به واحد اجرای احکام دادسراى ناحیه ٢٨ تهران احضار شد.

کیهان نوین: فعالان حقوق بشر در ایران، از احضار عیسی سحرخیز در ارتباط با پرونده‌ای مربوط به سال ۹۴ خبر داد و افزود در این احضاریه که روز ۲۹ اردیبهشت به دست سحرخیز رسیده از او خواسته شده است که طی مدت پنج روز از تاریخ ابلاغ به واحد اجرای احکام شعبه١ کیفرى دادسراى عمومى و انقلاب ناحیه ٢٨ مراجعه کند.

بنابر این گزارش، این احضار در مورد پرونده سال٩۴ است که در بردارنده احکامى برای عیسی سحرخیز به اتهام تبلیغ علیه نظام، توهین به رهبرى، توهین به روساى قوه قضائیه و مجریه سابق، صادق لاریجانى و محمود احمدى نژاد، است.

پیشتر محمود علیزاده طباطبایی وکیل عیسی سحرخیز گفته بود که حکم صادره برای پرونده سال۹۴ عیسی سحرخیز، به ۲۱ ماه زندان تبدیل شده است.هرانا از قول عیسی سحرخیز خبر داد که او روز شنبه ۳ خرداد ماه به شعبه ۱ کیفری دادسرای ناحیه ۲۸ مراجعه خواهد کرد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 487

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا