محکومیت نرگس حسینی دومین دختر خیابان انقلاب به ۲۴ ماه حبس Reviewed by Momizat on .  نرگس حسینی یکی از دختران خیابان انقلاب به ۲۴ماه زندان که ۲۱ماه آن به مدت ۵سال تعلیق شده است، محکوم شد. کیهان نوین: نرگس حسینی، ۳۲ ساله، ساکن کاشان، دانشجوی فوق  نرگس حسینی یکی از دختران خیابان انقلاب به ۲۴ماه زندان که ۲۱ماه آن به مدت ۵سال تعلیق شده است، محکوم شد. کیهان نوین: نرگس حسینی، ۳۲ ساله، ساکن کاشان، دانشجوی فوق Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » top » محکومیت نرگس حسینی دومین دختر خیابان انقلاب به ۲۴ ماه حبس

محکومیت نرگس حسینی دومین دختر خیابان انقلاب به ۲۴ ماه حبس

محکومیت نرگس حسینی دومین دختر خیابان انقلاب به ۲۴ ماه حبس
 
 نرگس حسینی یکی از دختران خیابان انقلاب به ۲۴ماه زندان که ۲۱ماه آن به مدت ۵سال تعلیق شده است، محکوم شد.

کیهان نوین: نرگس حسینی، ۳۲ ساله، ساکن کاشان، دانشجوی فوق لیسانس علوم اجتماعی، دومین دختر خیابان انقلاب که ۹ بهمن ۱۳۹۶ در اعتراض به حجاب اجباری در تقاطع خیابان‌های وصال و انقلاب تهران بازداشت شده بود، در حساب توئیتر خود خبر از حکم ۲۴ماه زندان که ۲۱ماه آن به مدت ۵سال تعلیق شده است، داد.

عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران، در نشست خبری ۱۶ اسفندماه، بدون آنکه اسمی از نرگس حسینی ببرد از حکم ۲۴ ماه زندان برای یکی از دختران خیابان انقلاب خبر داد، اما نرگس حسینی می گوید “با توجه به اطلاعاتی که از پرونده ویدا موحد، اولین دختر خیابان انقلاب دارد، مطمئن است که این حکم برای او صادر شده است.

دادستان تهران در این نشست خبری با اشاره به قانون اساسی و حقوق کیفری ایران از جایز بودن برخورد با کشف حجاب و بدحجابی گفت و تاکید کرد “برخورد نیروی پلیس با بدحجابی ادامه خواهد داشت.” با این حساب نرگس حسینی باید برای مدت سه ماه به زندان برود و اگر طی پنج سال آینده (از دید قوه قضائیه) جرم مشابه ای مرتکب نشود ۲۱ ماه حبس تعلیق او بخشیده خواهد شد.

نرگس حسینی که ابتدا برای او وثیقه ۵۰۰ میلیونی صادر شده‌بود، پس از اعتراض نسرین ستوده، وکیل این دختر خیابان انقلاب، به میزان وثیقه با سپردن وثیقه ۶۰ میلیون تومانی، شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ آزاد شد. نرگس حسینی گفته است به این حکم اعتراض خواهدکرد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2455

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا