متهم شدن درویشان به جاسوسی ازسوی امام جمعه مشهد Reviewed by Momizat on . گزارش ها حاکی از ان است گه حال شماری از دراویش دستگیر شده، جراحت‌هایی چون شکستگی سر یا قطع انگشت خبر می‌دهد. هم‌زمان، امام جمعه مشهد دراویش را "سبیل کلفت" خواند گزارش ها حاکی از ان است گه حال شماری از دراویش دستگیر شده، جراحت‌هایی چون شکستگی سر یا قطع انگشت خبر می‌دهد. هم‌زمان، امام جمعه مشهد دراویش را "سبیل کلفت" خواند Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » متهم شدن درویشان به جاسوسی ازسوی امام جمعه مشهد

متهم شدن درویشان به جاسوسی ازسوی امام جمعه مشهد

متهم شدن درویشان به جاسوسی ازسوی امام جمعه مشهد
 
گزارش ها حاکی از ان است گه حال شماری از دراویش دستگیر شده، جراحت‌هایی چون شکستگی سر یا قطع انگشت خبر می‌دهد. هم‌زمان، امام جمعه مشهد دراویش را “سبیل کلفت” خواند و به دست‌نشاندگی وجاسوسی متهم کرد.

کیهان نوین: احمد علم‌الهدی، در نماز جمعه ۴ اسفند گفت: «جریان درویشی با هیچ معیاری از معیارهای مذهب و دین و عرفان سازگار نیست. سبیل کلفت و گیس کجای دین ماست؟ این جریان جاسوسی دشمن است و عده‌ای عناصر آگاه نیز که دنبال دین بی‌دردسر هستند دنبال اینها هستند. یعنی می‌خواهند همه چیز را با یک یاعلی مصالحه کنند و دینی داشته باشند که حرام و حلال نداشته باشد.»

امام جمعه مشهد از تدبیر نیروی انتظامی در مواجهه با ناآرامی خیابان گلستان هفتم تقدیر کرده و هم‌زمان از مقامات قضایی و امنیتی خواسته که با “جنایتکاران” با قاطعیت رفتار کنند. او گفت: «آمریکا ناامنی در سوریه و عراق را با اندیشه سخیف وهابیت راه انداخت و اینجا با اندیشه دراویش روی کار آمد و دستگاه امنیتی ما باید قوی برخورد کند.»

رئیس پلیس تهران گفته است خویشتنداری و برخورد مدبرانه با مماشات متفاوت است و مثلا می‌توانستیم با شلیک یک آرپی‌جی موضوع را حل و فصل کنیم.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5540

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا