قاچاق مواد مخدر از ایران به عراق از طریق پهپاد جمهوری اسلامی Reviewed by Momizat on . رئیس شورای دیاله عراق اعلام کرد مواد مخدر با پهپاد جمهوری اسلامی از ایران به کشورش قاچاق می‌شود. کیهان نوین: علی الداینی رئیس شورای استان دیاله در شرق عراق در م رئیس شورای دیاله عراق اعلام کرد مواد مخدر با پهپاد جمهوری اسلامی از ایران به کشورش قاچاق می‌شود. کیهان نوین: علی الداینی رئیس شورای استان دیاله در شرق عراق در م Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » قاچاق مواد مخدر از ایران به عراق از طریق پهپاد جمهوری اسلامی

قاچاق مواد مخدر از ایران به عراق از طریق پهپاد جمهوری اسلامی

قاچاق مواد مخدر از ایران به عراق از طریق پهپاد جمهوری اسلامی
 
رئیس شورای دیاله عراق اعلام کرد مواد مخدر با پهپاد جمهوری اسلامی از ایران به کشورش قاچاق می‌شود.

کیهان نوین: علی الداینی رئیس شورای استان دیاله در شرق عراق در مصاحبه با رسانه های محلی گفت: اطلاعاتی دال بر قاچاق مواد مخدر از ایران به عراق از طریق هواپیمای بدون سرنشین در اختیار داریم.

به گفته او، این روش اخیرا آغاز شده است و هر کدام از پهپادها تا ۲۵۰ گرم مواد مخدر حمل می کنند.
الداینی تاکید کرد اطلاعات دقیقی در دست است که نشان می‌دهد چگونه مافیای قاچاق مواد مخدر با استفاده از پهباد، کنترل‌های امنیتی در نقاط مرزی منطقه استحفاظی استان دیاله را دور زده و اقدام به قاچاق مواد مخدر از ایران به عراق می‌کنند.

الداینی با اشاره به افزایش قاچاق مواد مخدر از ایران، از نیروهای امنیتی خواست کنترل بیشتری بر مرز داشته باشند. استان دیاله عراق در غرب ایران و در جوار استانهای کرمانشاه و ایلام قرار دارد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5540

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا