زمزمه‌هایی برای فسخ قرارداد بوئینگ و شاید ایرباس با ایران Reviewed by Momizat on . ممکن است قرارداد نزدیک به هفده میلیارد دلاری فروش هواپیماهای شرکت آمریکایی بوئینگ به ایران و حتی قرارداد ۴۰ میلیارد دلاری با ایرباس اروپا که برخی از قطعات آن با ممکن است قرارداد نزدیک به هفده میلیارد دلاری فروش هواپیماهای شرکت آمریکایی بوئینگ به ایران و حتی قرارداد ۴۰ میلیارد دلاری با ایرباس اروپا که برخی از قطعات آن با Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » زمزمه‌هایی برای فسخ قرارداد بوئینگ و شاید ایرباس با ایران

زمزمه‌هایی برای فسخ قرارداد بوئینگ و شاید ایرباس با ایران

زمزمه‌هایی برای فسخ قرارداد بوئینگ و شاید ایرباس با ایران
 

ممکن است قرارداد نزدیک به هفده میلیارد دلاری فروش هواپیماهای شرکت آمریکایی بوئینگ به ایران و حتی قرارداد ۴۰ میلیارد دلاری با ایرباس اروپا که برخی از قطعات آن با اجازۀ شرکتهای آمریکایی تولید می شود، فسخ شود.

کیهان نوین: در بیانیه این اداره کل مجوز صادرات خانم گل-نهال یگانه شهروند ترکیه و سه شرکت از جمله “تریگون لجستیک کارگو لیمیتد” که وی مدیریت آنرا بر عهده دارد بابت فروش قطعات یدکی هواپیما به شرکت ماهان ایر ایران را موقتاً برای شش ماه لغو کرد.

جروسلم پست نوشت: نهادهای اطلاعاتی آمریکا و تحقیقات وزارتخانه های خارجه و خزانه داری آمریکا نشان از این دارد که ماهان ایر در اعزام نیرو و تسلیحات به نیروهای نیابتی ایران بویژه حزب الله لبنان نقش دارد.

حزب الله در فهرست گروههای تروریستی وزارت خارجه آمریکاست.

وزارت بازرگانی آمریکا اوایل ماه پیش مجوز یک شهروند اهل ترکیه و سه شرکت ترک را برای صدور کالا به خاطر نقض تحریمهای ایالات متحده علیه جمهوری اسلامی لغو کرد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2455

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا