رضا شهابی زندانی سیاسی و فعال کارگری آزاد شد Reviewed by Momizat on . زضا شهابی، راننده اتوبوس  45 ساله که در خرداد 1389 بازداشت و به اتهام تبلیغ علیه نظام و اقدام علیه امنیت ملی بازداشت شده بود، پس از حدود 7 سال بالاخره آزاد شد. زضا شهابی، راننده اتوبوس  45 ساله که در خرداد 1389 بازداشت و به اتهام تبلیغ علیه نظام و اقدام علیه امنیت ملی بازداشت شده بود، پس از حدود 7 سال بالاخره آزاد شد. Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » رضا شهابی زندانی سیاسی و فعال کارگری آزاد شد

رضا شهابی زندانی سیاسی و فعال کارگری آزاد شد

رضا شهابی زندانی سیاسی و فعال کارگری آزاد شد
 

زضا شهابی، راننده اتوبوس  ۴۵ ساله که در خرداد ۱۳۸۹ بازداشت و به اتهام تبلیغ علیه نظام و اقدام علیه امنیت ملی بازداشت شده بود، پس از حدود ۷ سال بالاخره آزاد شد.
کیهان نوین: این فعال کارگری که در دوران زندان خود برای مدتی دست به اعتصاب زده بود، سرانجام امروز در تاریخ ۲۲ اسفند ماه با اتمام دوران محکومیتش به آغوش خانواده اش بازگشت.

رضا شهابی پس از دادگاه تجدید نظر شعبه ی ۳۶ جریمه ای ۷۰ میلیون ریالی را متقبل و همچنین از ۲ سال فعالیت سندیکایی و حضور در احزاب و گروه ها محروم شد.

وی که در دوران محکومیتش سکته های متعددی را سپری کرد از آسیب هایی همچون در رفتگی مهره های گردن و کمر نیز بی بهره نماند و همین امر منجر شد که چندین بار تحت عمل جراحی قرار گیرد.

لازم به ذکر است که رضا شهابی به دلیل فعالیت در سندیکای کارگری شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه در خرداد ۸۹ بازداشت شد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 57

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا