درخواست مادر سهیل عربی ازتمامی اقشار ملت برای حمایت از زندانیان سیاسی Reviewed by Momizat on .  خانم فرنگیس مظلوم مادر زندانی سیاسی سهیل عربی که در اعتصاب غذاست، از خانواده های زندانیان سیاسی و تمامی اقشار ملت خواست که در حمایت از زندانیان سیاسی دست به اع  خانم فرنگیس مظلوم مادر زندانی سیاسی سهیل عربی که در اعتصاب غذاست، از خانواده های زندانیان سیاسی و تمامی اقشار ملت خواست که در حمایت از زندانیان سیاسی دست به اع Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » top » درخواست مادر سهیل عربی ازتمامی اقشار ملت برای حمایت از زندانیان سیاسی

درخواست مادر سهیل عربی ازتمامی اقشار ملت برای حمایت از زندانیان سیاسی

درخواست مادر سهیل عربی ازتمامی اقشار ملت برای حمایت از زندانیان سیاسی
 
 خانم فرنگیس مظلوم مادر زندانی سیاسی سهیل عربی که در اعتصاب غذاست، از خانواده های زندانیان سیاسی و تمامی اقشار ملت خواست که در حمایت از زندانیان سیاسی دست به اعتراض بزنند.

کیهان نوین: خانم مظلوم در سخنان خود می گوید: که تعداد زیادی از زندانیان سیاسی گمنام هم اکنون در زندان تهران بزرگ محبوس هستند و سالیان است در این زندان در سختی و زجر هستند.
وی از همه مادران و پدران زندانیان سیاسی می خواهد که همه دست به دست هم بدهند و صدای فرزندانشان باشد. عکس فرزندانشان را در دستانشان بگیرند و خواهان آزادی فرزندانشان بشوند.
خانم فرنگیس مظلوم به خانواده ها می گوید:« عزیزان من نترسید. فکر می کنید که وضع بدتر می شود. بخدا بدتر نمی شود. ما صاحب اختیاریم. فرزندانمان زندانی هستند.

ما حق اعتراض داریم و نمی توانند با ما کاری داشته باشند. همه مردم پشت ما هستند. التماس میکنم که بچه هایمان را رها نکنید. من نگران تک تک بچه ها هستم. سهیل پسر شماست و فرزندان شما فرزندان من هستند. اگر ما چهار روز جلوی اوین تحصن کنیم مجبورند که فرزندانمان را آزاد کنند».
وی به عنوان مادر تمام زندانیان از همه می خواهد که از زندانیان حمایت کنند. وی به عنوان نماینده از طرف پدران و مادران می گوید: «من از پسرم و خودم گذشتم بخاطر همه. من از سهیل یاد گرفتم.

بعنوان یک مادر دلسوخته از همه می خواهم نترسید. اگر بترسیم بیشتر به جان فرزندانمان می افتند. اگر همه متحد شویم هیچکس نمی تواند جلوی ما را بگیرد. هیچکس نمی تواند جلوی ما را که فرزندانمان را به اسارت گرفته اند بگیرد».

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2455

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا