تخریب سنگ قبرهای امامزاده عبدلله توسط اوقاف Reviewed by Momizat on . با توجه به مشاهده ی هر روزه ی جنایت های جمهوری اسلامی،صبح روز مورخ 4 اسفند 96 پس از اینکه ارژنگ امیر افضلی، بازیگر و کارگردان ایرانی بر سر مزار پدرش در امام زاد با توجه به مشاهده ی هر روزه ی جنایت های جمهوری اسلامی،صبح روز مورخ 4 اسفند 96 پس از اینکه ارژنگ امیر افضلی، بازیگر و کارگردان ایرانی بر سر مزار پدرش در امام زاد Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » تخریب سنگ قبرهای امامزاده عبدلله توسط اوقاف

تخریب سنگ قبرهای امامزاده عبدلله توسط اوقاف

تخریب سنگ قبرهای امامزاده عبدلله توسط اوقاف
 
با توجه به مشاهده ی هر روزه ی جنایت های جمهوری اسلامی،صبح روز مورخ ۴ اسفند ۹۶ پس از اینکه ارژنگ امیر افضلی، بازیگر و کارگردان ایرانی بر سر مزار پدرش در امام زاده عبدلله می رود، با صحنه ی دلخراش تخریب سنگ قبر های این قبرستان مواجه می شود.
کیهان نوین: ارژنگ امیر افضلی که از کمدین های بنام ایران است، با به اشتراک گذاشتن این مساله در صفحه ی اینستاگرامش از جنایت های جمهوری اسلامی و اوقاف ابراز انزجار کرد.
وی در صفحه ی اینستاگرامش گفت: “روز ۴ اسفند ۹۶، صبح جمعه پس از اینکه من بر سر آرامگاه پدرم آمدم، با صحنه ی دلخراش تخریب سنگ قبرهای این قبرستان مواجه شدم و در حال حاضر از محل دفن پدرم هیچ خبری ندارم.”

ارژنگ امیر افضلی در ادامه اضافه کرد که اداره ی اوقاف پیش تر اعلام کرده بود که قصد یکدست کردن کف قبرستان را دارد اما این کار از نظر آنها طرح باز سازی و نوسازی دارد و از نظر ما تعرض به حریم شخصی است.
وی در ادامه گفت: “این کار اوقاف به مانند این است که در زمان تعطیلات عید به مسافرت بروی و پس از بازگشت متوجه تخریب خانه های کوچه شوی. مگر این خانه ها صاحب ندارند؟”
ارژنگ امیر افضلی با ابراز تاسف از این کار اوقاف و جمهوری اسلامی بیان کرد: “کار ما همیشه خنداندن دیگران است و دیگران کارشان گریاندن ماست.”
این بازیگر در ادامه با کنایه به مجریان این طرح افزود: “امیدوارم کسی که این طرح را ارائه و اجرا کرده پس از رفتن بر سر مزار عزیزانش با همین صحنه روبرو شود و همانند ما خوشحال شود. خدا خیرشان دهد که فقط به فکر آسایش و آرامش و راحتی ما بوده اند و ما نمی دانستیم.”

وی با انتقاد به سیاست های غلط جمهوری اسلامی ادامه داد: “می توانستند پول این طرح را به زلزله زده های کرمانشاه، بی خانمان ها و یا بیماری های خاص بدهند و آن ها بسیار خوشحال تر می شدند.”

ارژنگ امیرافضلی با کنایه به فاجعه های اخیر ایران این مصیبت را فاجعه ی دیگری دانست افزود:” این کار آن ها چنان حس بدیست که انگار هواپیمایم سقوط کرده و یا کشتی ام غرق شده و یا زلزله آمده و همه چیز با خاک یکسان شده، حتی خود خاک و یا پدرم در درگیری در خیابان تیر خورده و کشته شده.”

وی در آخر با انتقاد و کنایه به جمهوری اسلامی گفت:” من به خودم می گویم این همه چیز از دست دادی، این یکی هم روش؛ دیگه بعد از این همه سال پوستم کلفت شده و روحم سر! شما هم بودجه را با خیال راحت خرج کنید برای سنگ فرش کف قبرستان”

حسین امیرافضلی، پدر ارژنگ امیر افضلی نیز از کارگردان، نویسنده و بازیگر تاتر و سینما و تلویزیون ایران بود که در سال ۱۳۷۰ در تهران در گذشت.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 57

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا