انتقال سپیده مرادی به زندان قرچک ورامین Reviewed by Momizat on . سپیده مرادی دانشجوی اخراجی دانشگاه تریبت مدرس تهران به زندان قرچک ورامین منتقل شده است. کیهان نوین: شب سه شنبه ۱ اسفند ۹۶تعدادی از دراویش گنابادی زن به زندان ور سپیده مرادی دانشجوی اخراجی دانشگاه تریبت مدرس تهران به زندان قرچک ورامین منتقل شده است. کیهان نوین: شب سه شنبه ۱ اسفند ۹۶تعدادی از دراویش گنابادی زن به زندان ور Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » top » انتقال سپیده مرادی به زندان قرچک ورامین

انتقال سپیده مرادی به زندان قرچک ورامین

انتقال سپیده مرادی به زندان قرچک ورامین
 
سپیده مرادی دانشجوی اخراجی دانشگاه تریبت مدرس تهران به زندان قرچک ورامین منتقل شده است.

کیهان نوین: شب سه شنبه ۱ اسفند ۹۶تعدادی از دراویش گنابادی زن به زندان ورامین منتقل شده اند.دربین دستگیرشدگان خانم سپیده مرادی دانشجوی دانشگاه تربیت مدرس تهران نیز به چشم می خورد .
شایان ذکراست که سپیده مرادی فرزند آقای مرادی است که چندی پیش به علت گرایشات عقیدتی از دانشگاه اخراج شد او چندمین دانشجوی اخراجی درسال جاری است که به علت عقیده از دانشگاه اخراج شده است .

درپی درگیری های نیروی های سرکوبگر با دارویش گنابادی ودستگیری تعداد کثیری از زنان ومردان دستگیر شده و به زندانهای تهران بزرگ و قرچک ورامین منتقل شده اند .طبق گزارشات رسیده زنان دستگیرشده به زندان قرچک ورامین برده شده اند .

اسامی خانم های بازداشتی و منتقل شده به زندان قرچک ورامین به شرح زیر است :
سپیده مرادی،
شکوفه یداللهی،
نازیلا نوری،
شیما انتصاری،
سیما انتصاری،
آویشا جلال‌الدین،
مریم فریسانی،
معصومه باراکوهی
و الهام احمدی
در حالی که همه‌ی آن‌ها بر اثر ضرب و شتم وحشیانه‌ی نیروهای لباس‌شخصی به‌شدت زخمی بوده و بعضی از آنها دچار شکستگی سر و دست و پا و هستند را از مرکز وزرا به دادسرای زندان اوین فرستادند و پس از تفهیم اتهام با عناوین اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور، تبلیغ علیه نظام، شرکت در تجمعات غیرقانونی و اخلال در نظم و آسایش عمومی و… برای آنها قرار وثیقه صادر شده و سپس آنها را به زندان قرچک منتقل کرده‌اند.
گفتنی‌است دراویش بازداشت‌شده با بیان اینکه جرمی را مرتکب نشده‌اند از سپردن وثیقه خودداری کرده‌اند.

شایان ذکر است که محمد شریفی مقدم ؛‌کسری نوری ؛‌فائزه عبدی پور دیگر دانشجویانی هستند که در طی درگیریهای اخیر دستگیر شده و به زندان منتقل شده اند .
خانواده های خیلی از دستگیرشدگان درمقابل زندان بزرگ تهران تجمع کرده اند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2455

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا