اختلاف بر سر نرخ بهره مانع آزادی نازنین زاغری_رتکلیف Reviewed by Momizat on . بنیاد خیریه تامسون رویترز در اطلاعیه‌ای درباره آخرین وضعیت نازنین زاغری_رتکلیف اعلام کرد که دلیل عدم آزادی وی از زندان "نامشخص بودن نرخ بهره" است. کیهان نوین: ب بنیاد خیریه تامسون رویترز در اطلاعیه‌ای درباره آخرین وضعیت نازنین زاغری_رتکلیف اعلام کرد که دلیل عدم آزادی وی از زندان "نامشخص بودن نرخ بهره" است. کیهان نوین: ب Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » top » اختلاف بر سر نرخ بهره مانع آزادی نازنین زاغری_رتکلیف

اختلاف بر سر نرخ بهره مانع آزادی نازنین زاغری_رتکلیف

اختلاف بر سر نرخ بهره مانع آزادی نازنین زاغری_رتکلیف
 

بنیاد خیریه تامسون رویترز در اطلاعیه‌ای درباره آخرین وضعیت نازنین زاغری_رتکلیف اعلام کرد که دلیل عدم آزادی وی از زندان “نامشخص بودن نرخ بهره” است.

کیهان نوین: بنیاد رویترز همچنین در این اطلاعیه عنوان کرده که این مساله به راحتی توسط دولت بریتانیا قابل حل است.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: “قاضی عباسی از قضات دادسرای مقدس در زندان اوین به نازنین زاغری_رتکلیف گفته است که سرنوشت او درحال حاضر در دست دو وزیر امور خارجه ایران و بریتانیا است. قاضی به خانم زاغری گفته که او یک زندانی معمولی نیست.”

خانم زاغری رتکلیف یک شهروند ایرانی-بریتانیایی است که در فروردین‌ماه سال ۱۳۹۵ در جریان سفر به ایران برای دیدار از خانواده خود، از سوی اطلاعات سپاه پاسداران بازداشت و بعدا به “اتهامات امنیتی” محاکمه و به پنج سال زندان محکوم شد. در این مدت پدر و مادر خانم زاغری از گابریلا، دختر خردسال او نگهداری می‌کنند که در سفر به ایران همراه مادرش بود.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2455

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا