۱۵ سرباز افغان از زندان طالبان گریختند Reviewed by Momizat on . مقام‌های ولایت بادغیس در غرب افغانستان اعلام کردند: ۱۵ تن از سربازان افغان از زندان طالبان فرار کرده اند. کیهان نوین:  عبدالغفور محمودی، فرمانده کندک پنجم پلیس مقام‌های ولایت بادغیس در غرب افغانستان اعلام کردند: ۱۵ تن از سربازان افغان از زندان طالبان فرار کرده اند. کیهان نوین:  عبدالغفور محمودی، فرمانده کندک پنجم پلیس Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » ۱۵ سرباز افغان از زندان طالبان گریختند

۱۵ سرباز افغان از زندان طالبان گریختند

۱۵ سرباز افغان از زندان طالبان گریختند
 

مقام‌های ولایت بادغیس در غرب افغانستان اعلام کردند: ۱۵ تن از سربازان افغان از زندان طالبان فرار کرده اند.

کیهان نوین:  عبدالغفور محمودی، فرمانده کندک پنجم پلیس مرزی ولایت بادغیس گفت: این سربازان در حال حاضر در پاسگاه امنیتی “سنگ آتش” این ولایت می باشند.

عبدالغفور محمودی افزود: این سربازان در جریان درگیری سال گذشته به اسارت طالبان در آمده بودند که چند روز پیش با استفاده از تاریکی شب موفق به فرار شدند.

به گفته محمودی، این سربازان در ولسوالی مقر ولایت بادغیس در قید طالبان بودند که پس از دریافت تماس سربازان دیگر به کمک آنها شتافتند.

محمودی علاوه کرد:” سه نفر از این سربازان از لوای محافظت عامه، دو تن از ولسوالی جوند، و هشت تن مربوط لوای سوم اردوی ملی ولایت بادغیس می ‌باشند.”

 گروه طالبان تا کنون در این مورد اظهارنظر نکرده‌اند.

ولایت بادغیس در غرب افغانستان یکی از ولایت های ناآرام این کشور به شمار میروند که گروه طالبان در شماری از مناطق آن ولایت حضور فعال دارند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2274

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا