یک فعال مدنی، جهت سپری نمودن ایام حبس راهی زندان شد Reviewed by Momizat on . کبری خالندی، فعال مدنی شهرستان مهاباد که در روز 26 سپتامبر 2017 در فلکه شهرداری این شهر دستگیر و سپس به تحمل سه ماه حبس محکوم شد، امروز جهت تحمل حبس، خود ر به ز کبری خالندی، فعال مدنی شهرستان مهاباد که در روز 26 سپتامبر 2017 در فلکه شهرداری این شهر دستگیر و سپس به تحمل سه ماه حبس محکوم شد، امروز جهت تحمل حبس، خود ر به ز Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » یک فعال مدنی، جهت سپری نمودن ایام حبس راهی زندان شد

یک فعال مدنی، جهت سپری نمودن ایام حبس راهی زندان شد

یک فعال مدنی، جهت سپری نمودن ایام حبس راهی زندان شد
 
کبری خالندی، فعال مدنی شهرستان مهاباد که در روز ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۷ در فلکه شهرداری این شهر دستگیر و سپس به تحمل سه ماه حبس محکوم شد، امروز جهت تحمل حبس، خود ر به زندان مهاباد معرفی نمود.


کیهان نوین: کبری خالندی، فال مدنی شهرستان مهاباد در استان ارومیه، ساعت ۸ بامداد روز دوشنبه ۱۲ فوریه برابر با ۲۳ بهمن ماه ۱۳۹۶ شمسی، بر اساس نامه دادگاه این شهرستان، خود را به زندان این شهر معرفی نمود.

علت محکومیت وی، “شرکت در تجمع حمایت از کولبران” اعلام شده است و موظف شده است تا طی روزهای اخیر و جهت روانه شدن به زندان، خود را به دادگاه شهرستان مهاباد معرفی نماید.

کبری خالندی، روز یکشنبه ۱۹ شهریور ماه ۱۳۹۶ شمسی، به علت مشارکت در تجمعی اعتراضی در اعتراض به کشتار کولبران از سوی نیروهای رژیم ایران، از سوی مامورین وزارت اطلاعات شهرستان مهاباد در فلکه “چوارچرا”ی این شهرستان دستگیر و بازداشت شده بود.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

من صدای زندانیان سیاسی و عقیدتی هستم .

تعداد نوشته ها : 2406

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا