نگرانی از وضعیت محمود معصومی در یازدهمین روز اعتصاب غذا Reviewed by Momizat on .  فعال مدنی محمود معصومی روز ۱۲ بهمن ماه ۹۶ به همراه تعدادی دیگر از فعالین مدنی بازداشت شد. وی پس از بازداشت اعتصاب غذا اعلام کرد.کیهان نوین: این زندانی سیاسی از  فعال مدنی محمود معصومی روز ۱۲ بهمن ماه ۹۶ به همراه تعدادی دیگر از فعالین مدنی بازداشت شد. وی پس از بازداشت اعتصاب غذا اعلام کرد.کیهان نوین: این زندانی سیاسی از Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » نگرانی از وضعیت محمود معصومی در یازدهمین روز اعتصاب غذا

نگرانی از وضعیت محمود معصومی در یازدهمین روز اعتصاب غذا

نگرانی از وضعیت محمود معصومی در یازدهمین روز اعتصاب غذا
 
 فعال مدنی محمود معصومی روز ۱۲ بهمن ماه ۹۶ به همراه تعدادی دیگر از فعالین مدنی بازداشت شد. وی پس از بازداشت اعتصاب غذا اعلام کرد.کیهان نوین: این زندانی سیاسی از بیماریهای تنگی نفس و ضایعه دریچه قلب رنج می برد. در پیگیریهای انجام شده توسط خانواده از وضعیت نگران کننده این فعال مدنی؛ هیچ پاسخی در خصوص ایشان دریافت نکرده اند . محمود معصومی در بازداشتهای قبلی به دلیل ضرب و شتم دچار شکستگی قفسه سینه شده بود و همین امر مشکلات جسمی وی را تشدید کرده است.

محمود معصومی پیش از این بازداشت به حکم قاضی مقیسه به ۱۲ سال زندان محکوم شده و ۱۰ مرداد ماه به این حکم اعتراض کرده و در انتظار تجدید پرونده است.
خانواده و دوستان این فعال مدنی از وضعیت وی در نگرانی هستند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5455

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا