منطقه را به جهنمی برای صهیونیست‌هاتبدیل خواهم کرد Reviewed by Momizat on . سخنگوی ارتش اسرائیل عملیات نظامی جمهوری اسلامی و سوریه را بازی با آتش نامید. به موازات حمله تل‌آویو به مواضع نظامی جمهوری اسلامی و دولت اسد در سوریه، حسین سلامی سخنگوی ارتش اسرائیل عملیات نظامی جمهوری اسلامی و سوریه را بازی با آتش نامید. به موازات حمله تل‌آویو به مواضع نظامی جمهوری اسلامی و دولت اسد در سوریه، حسین سلامی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » منطقه را به جهنمی برای صهیونیست‌هاتبدیل خواهم کرد

منطقه را به جهنمی برای صهیونیست‌هاتبدیل خواهم کرد

منطقه را به جهنمی برای صهیونیست‌هاتبدیل خواهم کرد
 
سخنگوی ارتش اسرائیل عملیات نظامی جمهوری اسلامی و سوریه را بازی با آتش نامید. به موازات حمله تل‌آویو به مواضع نظامی جمهوری اسلامی و دولت اسد در سوریه، حسین سلامی مقام ارشد سپاه تهدید کرد که منطقه را به جهنمی برای “صهیونیست‌ها” تبدیل خواهد کرد.

کیهان نوین: حملات هوایی شنبه(۲۱ بهمن ارتش اسرائیل به مواضع نظامی ایران و ارتش سوریه، یکی از وسیع‌ترین عملیات نظامی اسرائیل پس از شروع جنگ داخلی در سوریه بوده است. مناطقی از خاک سوریه به مدت چند ساعت هدف حملات هوایی جنگنده‌های اسرائیلی قرار داشته‌اند.

ارتش سوریه اعلام کرده است که حملات اسرائیل را دفع و چند جنگنده این کشور را سرنگون کرده است. تل‌آویو اما فقط سقوط یک جنگنده را تایید کرده است. هواپیمای اف­۱۶ نیروی هوایی اسرائیل در جریان عملیات نظامی روز شنبه هدف قرار گرفت و در خاک اسرائیل سقوط کرد.

بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی گفته است که ادعای پرواز پهپاد ایرانی و نیز دخالت ایران در سرنگونی جنگنده اسرائیلی “مضحک تر از آن است که بدان پرداخته شود”.

اسمی افزود که جمهوری اسلامی “اساسا حضوری مستشاری در سوریه” دارد و آن‌هم به درخواست دولت بشار اسد صورت گرفته است.

اسرائیل پیش از آن خبر از انهدام یک پهپاد جمهوری اسلامی ایران داده بود. بنا بر اظهارات سخنگوی ارتش اسرائیل این پهپاد وارد حریم هوایی اسرائیل شده بود. حسین سلامی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در واکنش گفت: «ما هیچ خبری از جانب اسرائیل را تایید نمی‌کنیم. اگر سوری‌ها تایید کنند، ما نیز تایید خواهیم کرد. چون اسرائیلی‌ها دروغگو هستند.»

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5455

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا