مرگ خامنه ای خبری که بلافاصله از سایتها حذف و دسترسی محدود شد Reviewed by Momizat on . شب شنبه ۱۰ فوریه برابر با ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۶ شمسی، خبر مرگ خامنه ای بر روی چندین سایت داخلی ایران درج شد اما بلافاصله خبر حذف و دسترسی به سایتها محدود شد. کیهان ن شب شنبه ۱۰ فوریه برابر با ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۶ شمسی، خبر مرگ خامنه ای بر روی چندین سایت داخلی ایران درج شد اما بلافاصله خبر حذف و دسترسی به سایتها محدود شد. کیهان ن Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » مرگ خامنه ای خبری که بلافاصله از سایتها حذف و دسترسی محدود شد

مرگ خامنه ای خبری که بلافاصله از سایتها حذف و دسترسی محدود شد

مرگ خامنه ای خبری که بلافاصله از سایتها حذف و دسترسی محدود شد
 
شب شنبه ۱۰ فوریه برابر با ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۶ شمسی، خبر مرگ خامنه ای بر روی چندین سایت داخلی ایران درج شد اما بلافاصله خبر حذف و دسترسی به سایتها محدود شد.

کیهان نوین:  این خبر ساعت ۱۰ شب شنبه ۱۰ فوریه برابر با ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۶ شمسی، بر روی چندین وبسایت از قبیل “سایت هوشمند خبیر” و “قانون” و “ستاره صبح”، درج شد اما ۲۰۰ دقیقه پس از انتشار خبر، خبر حذف و حتی دسترسیه به سایتهای قانون و ستاره صبح با مشکل روبرو شد.

خبر مرگ خامنه ای برای بار اول است که از سایتهای داخلی ایران منتشر می شود اما علت حذف آن تاکنون مشخص نیست.

این خبر در حالی درج می شود که طی سه روز گذشته و بر اساس برخی از اطلاعات منتشره، مجتبی خامنه ای فرزند علی خامنه ای، با میر طاهر، بدل خامنه ای با مشکل مواجه شده است.

اما پس از مشاجرات فروان، سپس با هم توافق کردده اند که میرطاهر  به مکانی مطمئن منتقل شود و خود و خانواده اش تا آخر عمر در رفاه باشد.

این خبر می افزاید: “میرطاهر با توافق شورای امنیت ملی ایران به کاخ سد لیتان منتقل و از آنجا به قم برده شده است تا سپس به مکانی که مورد تقاضای خود میرطاهر بوده است منتقل شود”.

علی خامنه ای مدتی قبل و حداقل طی دو ماه گذشته مرده است اما خبر مرگ وی جهت رسیدن به توافق تمامی جریانات داخل نظام و به ویژه حل مساله جانشینی خامنه ای، مخفی نگه داشته شده است و اینک که توافقات حاصل شده است، این خبر منتشر شده است”.

علی خامنه ای از مدتها پیش مبتلا به بیماری بود، پروتستات، بیماری قلبی و عروقی و …اگر یادمان باشد، ۱۸/۰۴/۲۰۱۷ بود که ابوالحسن بنی‌صدر، نخستین رئیس جمهور ایران، فاش ساخت که از داخل ایران به دونالد ترامپ ، ریاست جمهوری آمریکا پیام داده شده ، با توجه به بیماری حاد علی خامنه ای، فشارها را برحکومت ایران کاهش دهد و همچنین از تحریم ها بکاهد، پس از آن، کنگره امریکا رای به تحریم‌ها را تا بعد از انتخابات ریاست‌جمهوری در ایران به تعویق انداخت.

از سوی دیگر، مهمترین وظیفه، پنجمین دوره از مجلس خبرگان رهبری، انتخاب جانشین علی خامنه ای عنوان شده است. این تصمیم چرا و بدین جدیت دنبال شد؟

به گفته‌ی احمد خاتمی کمیته‌ای در مجلس خبرگان کار بررسی افراد برای جانشینی رهبر جمهوری اسلامی را بر عهده دارد. رفسنجانی در آخرین مرداد ماه از عمرش گفته بود این کمیته در مقطعی دو نفر را برای این منظور معرفی کرده است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2274

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا