ضرب وشتم شدید یک زندانی سیاسی توسط رئیس ندامتگاه مرکزی کرج Reviewed by Momizat on . ایرج فتاحی رئیس زندان مهدی فراحی شاندیز را پیش از انتقال به سلول انفرادی تا حد مرگ موردضرب و شتم رئیس زندان قرار گرفته است.  کیهان نوین: زندانی سیاسی مهدی فراحی ایرج فتاحی رئیس زندان مهدی فراحی شاندیز را پیش از انتقال به سلول انفرادی تا حد مرگ موردضرب و شتم رئیس زندان قرار گرفته است.  کیهان نوین: زندانی سیاسی مهدی فراحی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » ضرب وشتم شدید یک زندانی سیاسی توسط رئیس ندامتگاه مرکزی کرج

ضرب وشتم شدید یک زندانی سیاسی توسط رئیس ندامتگاه مرکزی کرج

ضرب وشتم شدید یک زندانی سیاسی توسط رئیس ندامتگاه مرکزی کرج
 
ایرج فتاحی رئیس زندان مهدی فراحی شاندیز را پیش از انتقال به سلول انفرادی تا حد مرگ موردضرب و شتم رئیس زندان قرار گرفته است. 

کیهان نوین: زندانی سیاسی مهدی فراحی شاندیز پس از ۳۱ روز محبوس بودن در سلول انفرادی زندان مرکزی کرج( ندامتگاه کرج) روز ۱۹ بهمن ماه به بند عمومی منتقل شد.

طبق گزارش اعلام شده؛ فراحی شاندیز روز ۱۶ دی ماه به علت نامعلوم به زندان قزوین منتقل و پس از سه روز در تاریخ ۱۸ دی ماه به زندان مرکزی کرج (ندامتگاه کرج) بازگردانده شد.

با توجه به موج دستگیریهای بازداشت شدگان تظاهرات و قیام سراسری مردم در کرج که به قرنطینه این زندان منتقل شده بودند؛ مسئولین زندان قصد داشتند که آقای فراحی را به بند معتادان ببرند. مهدی فراحی شاندیز مقاومت کرده و اجازه نداد وی را به این بند ببرند.

مامورین زندان با ضرب و شتم قصد انتقال وی را داشتند و او با دادن شعار مرگ بر دیکتاتور و مرگ بر خامنه ای مقاومت می کرد. در همین حال ایرج فتاحی رئیس زندان و تعداد دیگری از مسئولین زندان شخصا بر سر او ریخته و بشدت وی را ضرب و شتم کردند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5540

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا