صدور حکم سه ماه حبس برای مدیر یک کانال تلگرامی Reviewed by Momizat on .  مدیر کانال تلگرامی “سحر نزدیک” که در تاریخ چهاردهم دی ماه امسال توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بود، به اتهام “تبلیغ علیه نظام بازداشت” شد و به سه ماه و یک روز  مدیر کانال تلگرامی “سحر نزدیک” که در تاریخ چهاردهم دی ماه امسال توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بود، به اتهام “تبلیغ علیه نظام بازداشت” شد و به سه ماه و یک روز Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » صدور حکم سه ماه حبس برای مدیر یک کانال تلگرامی

صدور حکم سه ماه حبس برای مدیر یک کانال تلگرامی

صدور حکم سه ماه حبس برای مدیر یک کانال تلگرامی
 
 مدیر کانال تلگرامی “سحر نزدیک” که در تاریخ چهاردهم دی ماه امسال توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بود، به اتهام “تبلیغ علیه نظام بازداشت” شد و به سه ماه و یک روز حبس تعزیری محکوم گردید.
کیهان نوین: فرامرز شعبان زاده که مدیریت کانال تلگرامی “سحر نزدیک” را به عهده داشت، در شعبه اول دادگاه انقلاب به ریاست قاضی یوسف خدادی به سه ماه و یک روز حبس تعزیری محکوم شد.

فرامرز شعبان زاده پس از اینکه در تاریخ ۱۴ دی‌ماه امسال توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بود، با اتمام مراحل بازجویی به زندان اردبیل منتقل شده بود و سپس با تودیع قرار آزاد شد.
وی که در اوایل بهمن ماه توسط قاضی خدادادی محاکمه شده بود، با حکم صادره از سوی دادگاه به تحمل سه ماه و یک روز حبس تعزیری محکوم شد.

آقای شعبان زاده که پنجاهمین سال زندگی خود را می گذراند با توجه به حکم صادره، دیروز به بند زندانیان سیاسی زندان مرکزی اردبیل معرفی شد.

با توجه به اینکه بیش از ۸۰ درصد از کاربران ایرانی از تلگرام استفاده می‌کنند. تا شهریور ۱۳۹۵، بیش از ۲۰ میلیون کاربر ایرانی در تلگرام فعالیت می‌کردند که با توجه به تعداد کل کاربران تلگرام، حدود ۴۰ درصد کاربران را ایرانی‌ها تشکیل می‌دهند.

گفتنی است که جمهوری اسلامی بارها بحث فیلترینگ تلگرام را مورد بررسی قرار داد و همواره محدودیت‌هایی را برای دسترسی کاربران به آن اعمال کرده‌است به گونه‌ای که دسترسی کاربران به این پیام رسان همواره با اختلالات جدی مواجه می‌شده‌است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 25

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا