“دلایل و مستندات محرومیت تحصیلی را ابلاغ کنید” Reviewed by Momizat on . یکی از دراویش گنابادی محروم از تحصیل با نام زهرا قلندری نژاد برای ریاست دانشگاه آزاد بندر عباس اظهار نامه ی رسمی صادر کرد. در این اظهارنامه از  ریاست دانشگاه آز یکی از دراویش گنابادی محروم از تحصیل با نام زهرا قلندری نژاد برای ریاست دانشگاه آزاد بندر عباس اظهار نامه ی رسمی صادر کرد. در این اظهارنامه از  ریاست دانشگاه آز Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » “دلایل و مستندات محرومیت تحصیلی را ابلاغ کنید”

“دلایل و مستندات محرومیت تحصیلی را ابلاغ کنید”

“دلایل و مستندات محرومیت تحصیلی را ابلاغ کنید”
 

یکی از دراویش گنابادی محروم از تحصیل با نام زهرا قلندری نژاد برای ریاست دانشگاه آزاد بندر عباس اظهار نامه ی رسمی صادر کرد.

در این اظهارنامه از  ریاست دانشگاه آزاد خواست : دلایل و مستندات محرومیت تحصیلی را ابلاغ کنید.

کیهان نوین: زهرا قلندری‌نژاد، دانشجویی که پیش‌تر بدون اطلاع قبلی با اینکه نیمی از امتحانات ترم خود را گذرانده بود، دستور شفاهی اخراج از دانشگاه و ممنوعیت ادامه تحصیلش به وی اعلام شده بود و از ارائه ی مستندات قانونی مبنی بر حکم اخراج وی سر باز زده شده بود. وی که از دراویش گنابادی ساکن بندرعباس است، خطاب به ریاست دانشگاه آزاد بندرعباس اظهارنامهٔ رسمی ارسال کردکه به موجب این اظهارنامه، ریاست دانشگاه آزاد موظف است که مستندات و دلایل قانونی اخراج این درویش را ظرف مدت ۴۸ ساعت ابلاغ و یا موجبات بازگشت وی را به تحصیل فراهم کند.

با توجه به یک سال گذشته موجی از دانشجویان و اساتید درویش، از تحصیل و تدریس محروم و یا برای اخذ تعهدنامه دعوت شده‌اند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 25

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا