درگیری میان نیروهای انتظامی و دراویش گنابادی درتهران Reviewed by Momizat on .  حضور نیروهای امنیتی، در نزدیکی محل سکونت نورعلی تابنده به درگیری میان دراویش گنابادی وماموران انجامید.  کیهان نوین: پس از آنکه خبر حضور ماموران امنیتی در نزدیک  حضور نیروهای امنیتی، در نزدیکی محل سکونت نورعلی تابنده به درگیری میان دراویش گنابادی وماموران انجامید.  کیهان نوین: پس از آنکه خبر حضور ماموران امنیتی در نزدیک Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » درگیری میان نیروهای انتظامی و دراویش گنابادی درتهران

درگیری میان نیروهای انتظامی و دراویش گنابادی درتهران

درگیری میان نیروهای انتظامی و دراویش گنابادی درتهران
 

 حضور نیروهای امنیتی، در نزدیکی محل سکونت نورعلی تابنده به درگیری میان دراویش گنابادی وماموران انجامید.

 کیهان نوین: پس از آنکه خبر حضور ماموران امنیتی در نزدیکی منزل نورعلی تابنده در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، تعدادی از طرفداران و پیروان آقای تابنده با ایجاد هشتک #گلستان_هفتم (خیابان محل سکونت نورعلی تابنده)، از هواداران وی خواستند تا نسبت به حضور ماموران در این محل واکنش نشان دهند.

این اطلاع‌رسانی موجب شد تا تعدادی از پیروان آقای تابنده، بدلیل نگرانی از حضور نیروهای امنیتی، در نزدیکی محل سکونت وی تجمع کنند.

به گفته یک منبع هدف از حضور ماموران انتظامی در نزدیکی محل سکونت نورعلی تابنده، استقرار پست ایست بازرسی بوده است.

برخی از اخبار منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی حاکی از وقوع درگیری میان طرفداران و پیروان این درویش گنابادی و نیروهای انتظامی است.

 برخی از کاربران اینترنتی حمایت خود را از دراویش گنابادی و آقای تابنده اعلام کردند و گفته‌اند تا زمان حضور نیروهای لباس شخصی و امنیتی در محل خواهند ماند.

پایگاه اطلاع‌رسانی دراویش گنابادی با اشاره به حضور نیروهای لباس شخصی، از شامگاه شنبه ۱۴ بهمن، نوشته است: از همان لحظات اول با پلیس ۱۱۰ برای کنترل منطقه تماس گرفته و تصاویر و شماره پلاک‌های خودروهای مذکور را به جهت پیگیری و شناسایی این افراد تسلیم ماموران کلانتری کردیم اما نه تنها پیگیری خاصی صورت نگرفت بلکه تحریکات وتردد خودروهای حاوی افراد لباس شخصی مسلح تا صبح ادامه یافت.

همین منبع می‌افزاید: نیروی انتظامی قول پیگیری حضور نیروهای لباس شخصی در این محل را داده است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2274

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا