درخواست انتقال جسد سید امامی برای کالبد شکافی به کشور کانادا Reviewed by Momizat on . کانادا برای دومین بار خواستار پاسخگویی ایران در باره مرگ مشکوک کاووس سید امامی در زندان اوین شد و از مقامات حکومتی خواست که جسد وی را برای کالبد شکافی به کانادا کانادا برای دومین بار خواستار پاسخگویی ایران در باره مرگ مشکوک کاووس سید امامی در زندان اوین شد و از مقامات حکومتی خواست که جسد وی را برای کالبد شکافی به کانادا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » درخواست انتقال جسد سید امامی برای کالبد شکافی به کشور کانادا

درخواست انتقال جسد سید امامی برای کالبد شکافی به کشور کانادا

درخواست انتقال جسد سید امامی برای کالبد شکافی به کشور کانادا
 
کانادا برای دومین بار خواستار پاسخگویی ایران در باره مرگ مشکوک کاووس سید امامی در زندان اوین شد و از مقامات حکومتی خواست که جسد وی را برای کالبد شکافی به کانادا منتقل کند. خواهان پاسخگویی ایرا ن در باره مرگ مشکوک کاووس سید امامی شد

کیهان نوین: دولت کانادا روز چهارشنبه برای دومین بار خواهان پاسخگویی رژیم ایران درباره شرایط منتهی به مرگ کاووس سیدامامی، شهروند ایرانی-کانادایی در زندان اوین شد.

کریستیا فریلند، وزیر خارجه کانادا، در بیانیه‌یی از وضعیت بازداشت و مرگ کاووس سیدامامی، شهروند ایرانی-کانادایی ابراز نگرانی کرده و گفته است که کانادا بارها درباره این پرونده نگرانی خود را ابراز کرده است.
نظام جمهوری اسلامی مدعی است که سیدامامی، فعال محیط‌زیست و استاد دانشگاه، در زندان خودکشی کرده است.

لیندا فروم، سناتور کانادایی اظهارات ایران درباره خودکشی کاووس سیدامامی در زندان اوین را رد کرده و گفت: «تردیدی نیست که ما کوچکترین اعتمادی به این حرف‌ها نداریم.»

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5455

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا