خودکشی یک سرباز یارسانی دیگر در پادگان Reviewed by Momizat on . یحیی یاری سرباز جوان یارسانی که به خاطر شرایط سخت خانواده اش درخواست انتقالی به منطقه ی زلزله زده ی سرپل را کرده بود، با عدم توافق فرمانده اش اقدام به خودکشی کر یحیی یاری سرباز جوان یارسانی که به خاطر شرایط سخت خانواده اش درخواست انتقالی به منطقه ی زلزله زده ی سرپل را کرده بود، با عدم توافق فرمانده اش اقدام به خودکشی کر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » خودکشی یک سرباز یارسانی دیگر در پادگان

خودکشی یک سرباز یارسانی دیگر در پادگان

خودکشی یک سرباز یارسانی دیگر در پادگان
 
یحیی یاری سرباز جوان یارسانی که به خاطر شرایط سخت خانواده اش درخواست انتقالی به منطقه ی زلزله زده ی سرپل را کرده بود، با عدم توافق فرمانده اش اقدام به خودکشی کرد. 

کیهان نوین: یحیی یاری سرباز ۲۴ ساله یارسانی روز دو شنبه بیست و سوم بهمن ماه در پادگان شهید ثابت خواه گیلانغرب، به علت عدم رسیدگی مسئولان به مشکلاتش و ابراز رفتارهای تبعیض آمیز دست به خودکشی زد.

با توجه به گزارش های رسیده وی ساکن سرپل ذهاب بوده و در زمان خدمتش به علت مشکلات و سختی های خانواده ی زلزله زده اش، از پادگان محل خدمت خود در گیلانغرب تقاضای انتقالی کرده که با رد درخواست انتقالیش توسط فرمانده پادگان، حاجی خوشبخت، اقدام به خودکشی کرده.

یحیی یاری که با پدر و مادر سالخورده و خواهرش زندگی میکرد، با توجه به سختی شرایط خانواده اش از حاجی خوشبخت فرمانده پادگانش درخواست انتقالی به منطقه ی سرپل ذهاب را می کند که با مخالفت همراه با توهین وی روبرو می شود به صورتی که به گفته ی دوستانش همین امر انگیزه ی خود کشی او را فراهم آورده.

گفتنی است که مردم ساکن در سرپل ذهاب پس زلزله همچنان با سختی زندگی خود را  می گذرانند و خیلی از آنها هنوز کانکس هم ندارند.
با این تفاسیر نظام تحت ھیچ عنوان بە فکر زلزلەزدگان استان کرمانشاە نیست و هیچ گونه کمکی به آن ها نمی کند.
لازم به ذکر است که پیش از این نیز سرباز یارسانی دیگری با نام ساسان مرادی نیز به خاطر تبعیض ها و فشارهای مسلمانان و جمهوری اسلامی دست به خودکشی زده بود.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 25

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا