حکم اعدام سیزده زندانی در زندان رجایی شهر کرج اجرا شد Reviewed by Momizat on . سحرگاه  روز جاری ۲۵ بهمن ماه حکم اعدام سیزده زندانی در زندان رجایی شهر اجرا شد. کیهان نوین: روز جاری سیزده زندانی که عمدتا به اتهام قتل به قصاص محکوم شده بودند، سحرگاه  روز جاری ۲۵ بهمن ماه حکم اعدام سیزده زندانی در زندان رجایی شهر اجرا شد. کیهان نوین: روز جاری سیزده زندانی که عمدتا به اتهام قتل به قصاص محکوم شده بودند، Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » حکم اعدام سیزده زندانی در زندان رجایی شهر کرج اجرا شد

حکم اعدام سیزده زندانی در زندان رجایی شهر کرج اجرا شد

حکم اعدام سیزده زندانی در زندان رجایی شهر کرج اجرا شد
 

سحرگاه  روز جاری ۲۵ بهمن ماه حکم اعدام سیزده زندانی در زندان رجایی شهر اجرا شد.

کیهان نوین: روز جاری سیزده زندانی که عمدتا به اتهام قتل به قصاص محکوم شده بودند، در زندان رجایی شهر کرج به طناب دار آویخته شدند؛ این زندانیان در یک گروه پانزده نفری روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه جهت اجرای حکم به سلول انفرادی منتقل شده بودند که دو تن از آنان در پی اخذ رضایت از اولیا دم در پای چوبه دار به بند های خود بازگشتند.

هویت شماری از زندانیان اعدام شده مسعود تقی پور از بند ۶، مرتضی شفیق از بند ۱۰، سعید رنجبر از بند ۱۰، امید رستمی از بند ۵ و فاضل میرزایی از بند ۶ احراز شده است.

عدم درجه بندی برای قتل عمد در ایران باعث می‌شود هر نوع قتلی فارغ از شدت و ضعف و انگیزه متهم، منجر به صدور حکم اعدام شود.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

من صدای زندانیان سیاسی و عقیدتی هستم .

تعداد نوشته ها : 2406

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا