حمله پلیس تهران به مراکز خرید و فروش دلار Reviewed by Momizat on . بدلیل کاهش شدید ارزش ریال در برابر ارزهای خارجی چهارشنبه 25 بهمن پلیس تهران با یورش به مراکز خرید و فروش دلار در تهران نزدیک به یکصد صرافی بدون مجوز را بازداشت بدلیل کاهش شدید ارزش ریال در برابر ارزهای خارجی چهارشنبه 25 بهمن پلیس تهران با یورش به مراکز خرید و فروش دلار در تهران نزدیک به یکصد صرافی بدون مجوز را بازداشت Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » حمله پلیس تهران به مراکز خرید و فروش دلار

حمله پلیس تهران به مراکز خرید و فروش دلار

 
بدلیل کاهش شدید ارزش ریال در برابر ارزهای خارجی چهارشنبه ۲۵ بهمن پلیس تهران با یورش به مراکز خرید و فروش دلار در تهران نزدیک به یکصد صرافی بدون مجوز را بازداشت و ۷۵۵ حساب ارزی را مسدود کرد . 

کیهان نوین: پلیس تهران با این اقدام به طور موقت تا حدودی باعث کاهش نرخ برابری دلار در مقابل ریال شد تا جایی که دلار با ۶۰ تومان کاهش ۴۷۱۸ تومان ، یورو با یک تومان رشد ۶۱۶۵ تومان ، فروخته شد .

رییس پلیس تهران حسین رحیمی ، گفته که نزدیک به ( ۹۰ دلال ارزی) در ۱۰ دقیقه دستگیر شدند . وی افزود یک ماه وقت صرف رصد این افراد شده است . او در خضوص دستگیر شدگان گفته : دستگیرشدگان به خاطر افززون طلبی و سود ، بیشترین اخلال را در نظام کشور وارد کرده اند و باید دستگاه قضایی برخورد قاطع با آنان داشته باشد .

رییس پلیس تهران همچنین گفت : نیروی پلیس بعد از این در مسیر سبزه میدان ، پاساژ افشار و خیابان منوچهری مستقر خواهند شد و دوباره اجازه دلالی به افراد در این مراکز نخواهند داد .

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 6

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا