توقیف نمایش بلک لایت لنده توسط وزارت ارشاد جمهوری اسلامی Reviewed by Momizat on . بنابراین گزارش ،دست اندرکاران این نمایش با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود با اعلام توقف اجرای آن دلیل این اقدام را «دستور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه بنابراین گزارش ،دست اندرکاران این نمایش با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود با اعلام توقف اجرای آن دلیل این اقدام را «دستور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » توقیف نمایش بلک لایت لنده توسط وزارت ارشاد جمهوری اسلامی

توقیف نمایش بلک لایت لنده توسط وزارت ارشاد جمهوری اسلامی

توقیف نمایش بلک لایت لنده توسط وزارت ارشاد جمهوری اسلامی
 
بنابراین گزارش ،دست اندرکاران این نمایش با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود با اعلام توقف اجرای آن دلیل این اقدام را «دستور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه نظارت بر هنرهای نمایشی»عنوان کرده‌اند.

کیهان نوین: این نمایش که در تاریکی مطلق و با استفاده از نور، رنگ و موسیقی اجرا می‌شود، پیش از این توانسته بود در پردیس سینمایی کوروش در تهران روی صحنه برود. هنوز علت توقیف این نمایش روشن نشده است.

توقیف فیلم‌ها و نمایش های مجوز دار در ایران پدیده جدیدی نبوده و این آثار هنری همواره به دلایل گوناگون علی رغم داشتن مجوز ساخت، اکران یا اجرا از سوی مراجع مختلف توقیف می شوند.

اخیرا در حاشیه برگزاری جشنواره تئاتر فجر در ایران نیز، نمایش «روز عقیم» علی رغم دعوت از سوی مسئولان جشنواره و قرار گرفتن در برنامه اجرا، از سوی مرجعی نامشخص توقیف شد.

حسین کیانی کارگردان این مایش پیش از آن نیز خبر داده بود که «نهادی غیر فرهنگی و خارج از وزارت ارشاد» به دنبال جلوگیری از اجرا این نمایش در جشنواره تئاتر فجر است. سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر ایران از ۲۸ دی ماه آغاز شده و تا نهم بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5455

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا