تاکید مک‌مستر برای کاهش روابط اقتصادی با ایران Reviewed by Momizat on . هربرت ریموند مک‌مستر، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ، روز شنبه در کنفرانس امنیتی مونیخ تاکید کرد که روابط اقتصادی خود با ایرانرا به شدت کاهش دهد. وی سوریه، کره شم هربرت ریموند مک‌مستر، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ، روز شنبه در کنفرانس امنیتی مونیخ تاکید کرد که روابط اقتصادی خود با ایرانرا به شدت کاهش دهد. وی سوریه، کره شم Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » تاکید مک‌مستر برای کاهش روابط اقتصادی با ایران

تاکید مک‌مستر برای کاهش روابط اقتصادی با ایران

تاکید مک‌مستر برای کاهش روابط اقتصادی با ایران
 
هربرت ریموند مک‌مستر، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ، روز شنبه در کنفرانس امنیتی مونیخ تاکید کرد که روابط اقتصادی خود با ایرانرا به شدت کاهش دهد. وی سوریه، کره شمالی و جمهوری اسلامی را به عنوان “حکومت‌های شرور وخطرناک جهان” نام برد.

کیهان نوین:هربرت مک‌مستر، مشاور امنیت ملی آمریکا، روز شنبه ۲۸ بهمن  در کنفرانس امنیتی مونیخ در ارتباط با تولید سلاح اتمی و شیمیایی در کره شمالی و سوریه، از جمله گفت: «ما می‌دانیم که سوریه و کره شمالی تنها حکومت‌های شرور جهان نیستند که سلاح‌هایی خطرناک تولید و از آنها استفاده می‌کنند.»

مک مستر در ادامه گفت باید مراقب ایران نیز بود که “حمایت از شبه‌نظامیان نیابتی” را به عهده گرفته است. او ایران را متهم کرد که به خشونت در منطقه دامن می‌زند. مک‌مستر گفت ایران در منطقه از حزب‌الله لبنان، رژیم بشار اسد در سوریه و شبه‌نظامیان شیعی‌مذهب حوثی یمن‌ در برابر نیروهای ائتلاف پشتیبانی می‌کند.

مشاور امنیت ملی آمریکا در همین رابطه به سلاح‌های کشتار جمعی در حکومت‌های شرور هشدار داد و از جامعه جهانی خواست جلوی توسعه سلاح‌های کشتار جمعی را بگیرد، با گروه‌های جهادگرا مبارزه کند و برای توسعه صلح و رفاه در جهان بکوشد.

هربرت مک‌مستر در سخنان خود در کنفرانس امنیتی مونیخ همچنین از آلمان خواست روابط اقتصادی خود با ایران را به شدت کاهش دهد. او گفت: «هر که در ایران سرمایه‌گذاری کند، در سپاه پاسداران سرمایه گذاری کرده است.»

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5540

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا