بازداشت چند تن از شاگردان محمدعلی طاهری مقابل زندان اوین Reviewed by Momizat on . چند تن از شاگردان محمدعلی طاهری در پی تجمع مقابل زندان اوین از سوی مأموران زندان و نیروهای امنیتی بازداشت‌شده‌اند. کیهان نوین:  روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ۹۶ شاگردان چند تن از شاگردان محمدعلی طاهری در پی تجمع مقابل زندان اوین از سوی مأموران زندان و نیروهای امنیتی بازداشت‌شده‌اند. کیهان نوین:  روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ۹۶ شاگردان Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » top » بازداشت چند تن از شاگردان محمدعلی طاهری مقابل زندان اوین

بازداشت چند تن از شاگردان محمدعلی طاهری مقابل زندان اوین

بازداشت چند تن از شاگردان محمدعلی طاهری مقابل زندان اوین
 

چند تن از شاگردان محمدعلی طاهری در پی تجمع مقابل زندان اوین از سوی مأموران زندان و نیروهای امنیتی بازداشت‌شده‌اند.

کیهان نوین:  روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ۹۶ شاگردان محمدعلی طاهری پیگیری وضعیت این زندانی عقیدتی مقابل زندان اوین تجمع کردند که با برخورد نیروهای امنیتی و مأموران زندان مواجه شدند.

این نیروها چند تن از تجمع‌کنندگان را بازداشت کردند؛ هویت دو تن از آنان «مسعود معینی» و «زهرا مدرس زاده» احراز شده است.

شایان ذکر است که قرار بازداشت محمدعلی طاهری ۱۸ بهمن ماه به پایان رسیده اما مسئولان امنیتی و قضایی همچنان از آزادی وی جلوگیری می کنند.

دادگاه جدید محمدعلی طاهری قرار بود روز ۲۴ دی ماه برگزار شود اما به دلیل طرح موضوع عدم صلاحیت وکلا از سوی قاضی تشکیل نشد. قاضی صلواتی پیش از این آقای طاهری را به دادگاه احضار کرده و به او گفته بود که باید وکلای انتخابی خود را عزل کند اما این زندانی عقیدتی مخالفت کرده و گفته حق او است که وکلایش را خودش انتخاب کند.

محمدعلی طاهری که از سال ۱۳۹۰ در حبس به سر می برد، در شهریورماه سال جاری برای دومین بار به اعدام محکوم شد؛ این حکم در دیوان عالی نقض گشت اما مجددا برای بررسی به شعبه ۱۵ ارجاع شد.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2274

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا