انتقال یک زندانی زن ۶۵ ساله بیمار با واکر به زندان اراک Reviewed by Momizat on . مریم کلنگری، شهروند ۶۵ ساله، در دی ماه از سوی مأمورین اجرای احکام دستگیر و با واکر به زندان مرکزی اراک منتقل شده است. کیهان نوین: به گزارش رسیده مریم کلنگری که مریم کلنگری، شهروند ۶۵ ساله، در دی ماه از سوی مأمورین اجرای احکام دستگیر و با واکر به زندان مرکزی اراک منتقل شده است. کیهان نوین: به گزارش رسیده مریم کلنگری که Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » انتقال یک زندانی زن ۶۵ ساله بیمار با واکر به زندان اراک

انتقال یک زندانی زن ۶۵ ساله بیمار با واکر به زندان اراک

انتقال یک زندانی زن ۶۵ ساله بیمار با واکر به زندان اراک
 
مریم کلنگری، شهروند ۶۵ ساله، در دی ماه از سوی مأمورین اجرای احکام دستگیر و با واکر به زندان مرکزی اراک منتقل شده است.

کیهان نوین: به گزارش رسیده مریم کلنگری که به اتهام «تبلیغ علیه نظام» به پنج ماه حبس محکوم است، ۲۳ دی‌ماه جهت اجرای حکم به زندان اراک منتقل شده است.
این شهروند ۶۵ ساله به بیماری‌های مختلف از جمله بیماری‌های قلبی و ریوی، آرتروز و پوکی استخوان شدید مبتلا است و شرایط زندان می‌تواند وضعیت وی را حادتر سازد، بااین حال مقامات قضایی با آزادی این زندانی سیاسی مخالفت می‌کنند.

مریم کلنگری از خانواده‌های زندانیان سیاسی دهه شصت است و دو فرزند و برادر او نیز در ماه‌های اخیر به اتهام «اجتماع تبانی علیه امنیت ملی» با احکام حبس رو به رو هستند.

در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۶، برادر خانم مریم کلنگری آقای بیژن کلنگری ۶۰ ساله (بازنشسته) از زندانیان سیاسی سابق دهه شصت و دو فرزند خانم کلنگری به نامهای مجتبی فولادی، ۴۰ ساله (لیسانس حسابداری) و مقداد فولادی، ۳۵ ساله (لیسانس مدیریت) توسط اداره اطلاعات اراک بازداشت و پس از طی مراحل مختلف ابتدا هر کدام به ۱۰ سال حبس تعزیری محکوم شدند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5468

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا