افزایش بی سابقه متقاضیان ویزای ایران در هرات Reviewed by Momizat on . کنسولگری ایران در هرات اعلام کرد که پس از حذف ضمانت پولی و گواهی بهداشت شمار از متقاضیان ویزای ایران افزایش بی سابقه ای یافته است. محمود افخمی سرکنسولگری ایران کنسولگری ایران در هرات اعلام کرد که پس از حذف ضمانت پولی و گواهی بهداشت شمار از متقاضیان ویزای ایران افزایش بی سابقه ای یافته است. محمود افخمی سرکنسولگری ایران Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » افزایش بی سابقه متقاضیان ویزای ایران در هرات

افزایش بی سابقه متقاضیان ویزای ایران در هرات

افزایش بی سابقه متقاضیان ویزای ایران در هرات
 

کنسولگری ایران در هرات اعلام کرد که پس از حذف ضمانت پولی و گواهی بهداشت شمار از متقاضیان ویزای ایران افزایش بی سابقه ای یافته است. محمود افخمی سرکنسولگری ایران در هرات گفت روزانه بیش از یک هزار متقاضی ویزا مورد خدمات این کنسولگری قرار می گیرند.

 کیهان نوین: محمود افخمی گفت:” ما سال گذشته برای حدود صدهزار شهروند در هرات خدمات کنسولی ارائه نمودیم، اما امسال با افزایش صد درصدی مواجه هستیم و اکنون روزانه برای حدود هزار نفر خدمات ارائه می‌‌نماییم.”

این دیپلومات ایرانی افزود، پول ضمانت ویزا ایران به دلیل قانونی شدن رفت و آمد حذف گردیده تا تمام کارهای میان افغانستان و ایران قانونی صورت گیرند.

افخمی هشدار داد، اگر کسی مرتکب کار غیرقانی شود برای همیشه از حق سفر به کشور ایران محروم خواهد شد.

به گفته این دیپلومات ایرانی، شمار متقاضیان ویزا ایران بعد از حذف ضمانت پولی افزایش بی سابقه ای یافته است و هر کسی برای کار به ایران می رود باید ویزا کار دریافت کند.

 افخمی گفت:” ما با دولت افغانستان تفاهمی داشتیم که ویزای کار در بدل صد یورو داده می‌شود و مدت یک سال مجازهستند که در ایران فعالیت نمایند و بعد به مدت شش ماه برگردد افغانستان و بعد از آن دوباره ویزا به همین ترتیب صادر می‌شود.”

سرکنسول ایران علاوه کرد، در حال حاضر ویزا کار در بدل صد یورو و ویزاهای دیگر در بدل ۸۰ یورو به متقاضیان داده می شوند.

بر اساس گزارش ها، در حال حاضر بیش از دو میلیون مهاجر افغان در کشور ایران به سر میبرند و همواره از برخورد نا درست دولت ایران با شماری از این مهاجران شکایت شده است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2274

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا