گفت‌وگوی تلفنی ماکرون و ترامپ درباره ایران و کره شمالی Reviewed by Momizat on . امانوئل ماکرون و دونالد ترامپ، رؤسای جمهوری فرانسه و آمریکا، روز یکشنبه ٧ ژانویه، درباره وضعیت شبه‌جزیره کره و همچنین ایران به صورت تلفنی گفت‌وگو کردند. کیهان ن امانوئل ماکرون و دونالد ترامپ، رؤسای جمهوری فرانسه و آمریکا، روز یکشنبه ٧ ژانویه، درباره وضعیت شبه‌جزیره کره و همچنین ایران به صورت تلفنی گفت‌وگو کردند. کیهان ن Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » گفت‌وگوی تلفنی ماکرون و ترامپ درباره ایران و کره شمالی

گفت‌وگوی تلفنی ماکرون و ترامپ درباره ایران و کره شمالی

گفت‌وگوی تلفنی ماکرون و ترامپ درباره ایران و کره شمالی
 

امانوئل ماکرون و دونالد ترامپ، رؤسای جمهوری فرانسه و آمریکا، روز یکشنبه ٧ ژانویه، درباره وضعیت شبه‌جزیره کره و همچنین ایران به صورت تلفنی گفت‌وگو کردند.

کیهان نوین: خبرگزاری “رویترز” به نقل از یک بیانیه کاخ سفید، در این باره گزارش داد که این دو رهبر جهان بر اراده کشورهای خود و همچنین جامعه بین‌المللی برای رسیدن به هدف خلع سلاح اتمی کره شمالی تأکید کردند.

همچنین کاخ سفید در بیانیه خود نوشته است که این دو رئیس جمهور، اعتراضات گسترده‌ جمهوری اسلامی را نشان‌دهنده ناتوانی رژیم این کشور در پاسخگویی به نیازهای مردم خود دانستند.

در بیانیه کاخ سفید آمده که رژیم جمهوری اسلامی ثروت مردم خود را در جهت تأمین مالی تروریسم و گروه‌های افراطی در خارج از کشور مصرف می‌کند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2128

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا