کشف ۵هزار میلیارد تومان درآمد محاسبه نشده در بودجه ۹۶ کابینه رییس جمهوری اسلامی Reviewed by Momizat on . حسن روحانی ،رییس جمهوری اسلای از محل تفاوت نرخ ارز مبادله‌ای با مداخله‌ای در بازار در هشت ماهه امسال بالغ بر 5 هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرده که تاکنون در مح حسن روحانی ،رییس جمهوری اسلای از محل تفاوت نرخ ارز مبادله‌ای با مداخله‌ای در بازار در هشت ماهه امسال بالغ بر 5 هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرده که تاکنون در مح Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » کشف ۵هزار میلیارد تومان درآمد محاسبه نشده در بودجه ۹۶ کابینه رییس جمهوری اسلامی

کشف ۵هزار میلیارد تومان درآمد محاسبه نشده در بودجه ۹۶ کابینه رییس جمهوری اسلامی

کشف ۵هزار میلیارد تومان درآمد محاسبه نشده در بودجه ۹۶ کابینه رییس جمهوری اسلامی
 
حسن روحانی ،رییس جمهوری اسلای از محل تفاوت نرخ ارز مبادله‌ای با مداخله‌ای در بازار در هشت ماهه امسال بالغ بر ۵ هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرده که تاکنون در محاسبات بودجه امسال براورد نشده بود و محل مصرف آن نیز معلوم نیست.

کیهان نوین: درآمدهای حساب نشده دولت روحانی را زیر سؤال برد و از یک اختلاس میلیاردی پرده برداشت . این خبرگزاری نوشت : دولت از محل تفاوت نرخ ارز مبادله‌ای با مداخله‌ای در بازار در هشت ماهه امسال بالغ بر ۵هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرده که تاکنون در محاسبات بودجه امسال برآورد نشده بود و محل مصرف آن نیز معلوم نیست.

کی از مباحث لایحه بودجه سال ۹۷ کشور به موضوع درآمد از محل «مابه التفاوت نرخ فروش ارز حاصل از صادرات نفت خام و میعانات گازی» اشاره دارد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5359

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا