کشته شدن یک شهروند ایرانشهری با ضربه عامدانه یک خودرو نیروی انتظامی Reviewed by Momizat on . یک شهروند ایرانشهری به نام نعیم سایگانی که سوار موتور بود براثر ضربه عامدانه توسط گشت کلانتری ۱۱ شهرستان ایرانشهر کشته شد. کیهان نوین: نعیم سایگانی که به همراه یک شهروند ایرانشهری به نام نعیم سایگانی که سوار موتور بود براثر ضربه عامدانه توسط گشت کلانتری ۱۱ شهرستان ایرانشهر کشته شد. کیهان نوین: نعیم سایگانی که به همراه Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » کشته شدن یک شهروند ایرانشهری با ضربه عامدانه یک خودرو نیروی انتظامی

کشته شدن یک شهروند ایرانشهری با ضربه عامدانه یک خودرو نیروی انتظامی

کشته شدن یک شهروند ایرانشهری با ضربه عامدانه یک خودرو نیروی انتظامی
 
یک شهروند ایرانشهری به نام نعیم سایگانی که سوار موتور بود براثر ضربه عامدانه توسط گشت کلانتری ۱۱ شهرستان ایرانشهر کشته شد.

کیهان نوین: نعیم سایگانی که به همراه دو نفر دیگر از بستگانش سوار موتور سیکلت بود در خیابان کمالزاده توسط کلانتری ۱۱ شهرستان ایرانشهر با خودرو مورد ضرب واقع شد و در اثر واژگونی موتور و اصابت سر نامبرده به جدول کشته شد.

پلیس بعد از وقوع حادثه ایستاده و سعی کرده یک پرایدی را مقصر اعلام کند اما شاهدان حاضر دیده بودند و قبول نکرده و شروع به اعتراض کردند، بعد ماموران پلیس با شلیک و ترساندن مردم به سرعت فرار کردند.

فیلمی که در مورد این واقعه در شبکه های مجازی منتشر شده از یک دوربین مدار بسته نزدیک به محل واقعه صحنه تجمع مردم و ترک صحنه سریع ماموران پلیس را نشان میدهد.

شایان ذکر است که ماموران امنیتی به صورت خودسرانه در شهرها و جاده های ترانزیتی به سمت خودروهای که به آنها شک می کنند تیراندازی میکنند که منجر به کشتن افراد “بیگناه” می شوند.و جالب اینکه شعارمیدهند نیروی انتظامی حافظ جان، مال و ناموس مردم است .که در واقع عکس این موضوع را بارها و بارها ثابت کرده

است.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 104

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا