پسری پدرش را در شمال افغانستان کشت Reviewed by Momizat on . یک پسر جوان پدرش را به اتهام تجاوز جنسی به دو خواهرش در شهر شبرغان، مزکز این ولایت با «تیشه» کشته است. کیهان نوین: ققیرمحمد جوزجانی، قوماندان امنیه‌ی ولایت جوزج یک پسر جوان پدرش را به اتهام تجاوز جنسی به دو خواهرش در شهر شبرغان، مزکز این ولایت با «تیشه» کشته است. کیهان نوین: ققیرمحمد جوزجانی، قوماندان امنیه‌ی ولایت جوزج Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » پسری پدرش را در شمال افغانستان کشت

پسری پدرش را در شمال افغانستان کشت

پسری پدرش را در شمال افغانستان کشت
 
یک پسر جوان پدرش را به اتهام تجاوز جنسی به دو خواهرش در شهر شبرغان، مزکز این ولایت با «تیشه» کشته است.

کیهان نوین: ققیرمحمد جوزجانی، قوماندان امنیه‌ی ولایت جوزجان گفت که این روی‌داد شام روز (دوشنبه، ۱۱ماه جاری) اتفاق افتاده‌است.

او افزود که این پسر جوان پس از قتل خودش را تسلیم پولیس و به جرم‌اش اعتراف کرده‌است.

به گفته‌ی قوماندان امنیه‌ی جوزجان، قاتل در اعترافات‌اش گفته که دیروز وقتی از بیرون به خانه بازگشته‌است، خواهر بزرگش به او گفته که پدرش به او تجاوز کرده و سپس خواهر کوچک‌اش نیز گفته که پدرش به او تجاوز کرده‌است.

در همین حال آقای جوزجانی گفت که پولیس در حال بررسی بیش‌تر این قضیه می‌باشد.

از سویی، به نقل از مقام‌های محلی در ولایت بغلان در یک خبر مشابهی در این ولایت نیز یک دختر شام روز گذشته (دوشنبه، ۱۱ جدی) توسط مردان ناشناس به قتل رسیده‌است.

خشونت علیه زنان در کشور یکی از معضلات جدی می‌باشد که نهادهای حکومتی و حقوق‌بشری در کشور به هم‌کاری جامعه‌ی بین‌المللی تلاش‌های زیادی در این راستا کرده‌است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 983

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا