واکنش مقامات جمهوری اسلامی و رئیس قوه قضائیه در فهرست تحریم های آمریکا Reviewed by Momizat on . وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی با اشاره به تحریم  رئیس قوه قضائیه صادق لاریجانی و قرار گرفتن نام مقامات جمهوری اسلامی در فهرست تحریم‌های آمریکا، اعلام کرد که آمری وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی با اشاره به تحریم  رئیس قوه قضائیه صادق لاریجانی و قرار گرفتن نام مقامات جمهوری اسلامی در فهرست تحریم‌های آمریکا، اعلام کرد که آمری Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » واکنش مقامات جمهوری اسلامی و رئیس قوه قضائیه در فهرست تحریم های آمریکا

واکنش مقامات جمهوری اسلامی و رئیس قوه قضائیه در فهرست تحریم های آمریکا

واکنش مقامات جمهوری اسلامی و رئیس قوه قضائیه در فهرست تحریم های آمریکا
 
وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی با اشاره به تحریم  رئیس قوه قضائیه صادق لاریجانی و قرار گرفتن نام مقامات جمهوری اسلامی در فهرست تحریم‌های آمریکا، اعلام کرد که آمریکا با این اقدام از تمامی خطوط قرمز رفتاری در جامعه بین المللی عبور کرده است.

کیهان نوین: روز جمعه همزمان با اظهارات دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا درباره برجام، وزارت خزانه‌داری این کشور ۱۴ شخصیت  حقیقی و حقوقی ایرانی از جمله صادق آملی لاریجانی، رئیس قوه قضائیه ایران و غلامرضا ضیایی رئیس زندان رجایی شهر را به اتهام “نقض حقوق بشر” یا ارتباط با برنامه موشکی تهران به فهرست تحریم‌های خود افزود.

بنا بر اعلام وزارت خزانه‌داری آمریکا، صادق لاریجانی در مقام ریاست قوه قضائیه، مسئول اجرای احکامی است که با تعهدات بین‌المللی ایران، از جمله اعدام کسانی که پیش از سن قانونی مرتکب جرم شده‌اند، یا شکنجه زندانیان، در تضاد است.

یک مقام عالی‌رتبه دولت ترامپ دریک مصاحبه خبری اعلام کرد که که این اقدام “رأس حکومت جمهوری اسلامی را هدف گرفته و تبعات جدی سیاسی در پی خواهد داشت.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5359

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا