هجوم ماموران ضد شورش در استاديوم نقش جهان اصفهان Reviewed by Momizat on . روز جمعه ۲۲دی۹۶در استادیوم نقش جهان اصفهان مسابقه فوتبال سپاهان و ذوب آهن اصفهان برگزارش شد. مردم شعارهای مرگ بر دیکتاتور و بترسید بترسید ما همه با هم هستیم سر روز جمعه ۲۲دی۹۶در استادیوم نقش جهان اصفهان مسابقه فوتبال سپاهان و ذوب آهن اصفهان برگزارش شد. مردم شعارهای مرگ بر دیکتاتور و بترسید بترسید ما همه با هم هستیم سر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » هجوم ماموران ضد شورش در استاديوم نقش جهان اصفهان

هجوم ماموران ضد شورش در استاديوم نقش جهان اصفهان

هجوم ماموران ضد شورش در استاديوم نقش جهان اصفهان
 
روز جمعه ۲۲دی۹۶در استادیوم نقش جهان اصفهان مسابقه فوتبال سپاهان و ذوب آهن اصفهان برگزارش شد. مردم شعارهای مرگ بر دیکتاتور و بترسید بترسید ما همه با هم هستیم سر دادند.کیهان نوین: مسئولین جمهوری اسلامی از ترس گسترش این اعتراضات ؛ نیروی ضد شورش را وارد صحنه کردند.

نيروهاي ضد شورش و ماموران نیروی انتظامی با لباس هاي زرد اما با تجهيزات و باتوم و كلاهخود، در نقاط مختلف استاديوم بخصوص روبروي جايگاه تماشاگران مستقر شدند تا هرگونه اعتراضی را سرکوب کنند. خودروهاي ضد شورش نيز در محلهای مختلف در بیرون ورزشگاه مستقر شده بودند .
در شروع استقرار نیروهای امنیتی که به ستون شده و در مكانهايشان مستقر ميشدند حين حركت آنان ، جوانان تماشاگر، به تمسخر ميگفتند “ ۱، ۲ ، ۳ ،۴ “ و قدم رو آنان را به تمسخر ميگرفتند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5540

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا