محدودیت‌های تازه ائتلاف احزاب بزرگ آلمان برای پذیرش پناهجویان Reviewed by Momizat on . سه حزب دموکرات مسیحی، سوسیال مسیحی و سوسیال دموکرات آلمان یک سند 28 صفحه ای را به عنوان برنامه کار دولت ائتلافی خود در چهار سال آینده منتشر کردند. بر پایه این س سه حزب دموکرات مسیحی، سوسیال مسیحی و سوسیال دموکرات آلمان یک سند 28 صفحه ای را به عنوان برنامه کار دولت ائتلافی خود در چهار سال آینده منتشر کردند. بر پایه این س Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » محدودیت‌های تازه ائتلاف احزاب بزرگ آلمان برای پذیرش پناهجویان

محدودیت‌های تازه ائتلاف احزاب بزرگ آلمان برای پذیرش پناهجویان

محدودیت‌های تازه ائتلاف احزاب بزرگ آلمان برای پذیرش پناهجویان
 

سه حزب دموکرات مسیحی، سوسیال مسیحی و سوسیال دموکرات آلمان یک سند ۲۸ صفحه ای را به عنوان برنامه کار دولت ائتلافی خود در چهار سال آینده منتشر کردند. بر پایه این سند، آلمان در آینده هر سال تنها ۱۸۰ هزار تا ۲۲۰ هزار پناهجو خواهد پذیرفت.

کیهان نوین: احزاب ائتلافی، برای الحاق خانواده های پناهندگان به آنان نیز محدودیت های تازه ای در نظر گرفته و اعلام کرده اند که در آینده هر ماه حداکثر هزار نفر از اعضای خانواده های پناهندگان می توانند در آلمان به آن ها ملحق شوند.

علاوه بر این، تصویب شده است که درخواست پناهندگی پناهجویان تا پذیرش یا استرداد آن ها در کمپ های اولیه مورد رسیدگی قرار گیرد. این بدان معنا است که پناهجویان تا تعیین تکلیف نهائی خود باید در کمپ های بزرگ بمانند.

یک نظر سنجی پس از انتشار “توافقنامه ائتلاف بزرگ” نشان می دهد که نیمی از مردم آلمان با آن مخالف اند و نیمی دیگر از آن پشتیبانی می کنند.

مخالفت ها به ویژه در میان اعضا و هواداران حزب سوسیال دموکرات بالا است زیرا آن ها معتقدند این حزب برخی از خواسته های خود را زیر پا نهاده است. موافقت با عدم افزایش مالیات بر درآمدهای بالا از جمله این عقب نشینی ها ارزیابی شده است.

در مقابل موافقان با اشاره برخی جنبه های مثبت توافقنامه احزاب از آن پشتبانی می کنند.

احزاب ائتلافی تصویب کرده اند که تا سال ۲۰۲۵ پنجاه درصد پست های مدیریت در سراسر آلمان به زنان سپرده شود و کمک کودکان تا سال ۲۰۲۱ ماهانه ۲۵ یورو افزایش یابد.

نکته مهم دیگر در توافقنامه ائتلاف بزرگ افزایش سهم آلمان در بالا بردن بودجه اتحادیه اروپا است. در این سند آمده است: “دولت جدید سهم آلمان را در بودجه اتحادیه اروپا بالا خواهد برد تا اتحادیه بتواند وظایف خود را بهتر انجام دهد”.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2459

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا