طرح بسیج برای دخالت در آموزش در مدارس Reviewed by Momizat on .  غلامحسین غیب‌پرور٬ رییس سازمان بسیج٬ اعلام کرد که در طرحی جدید «از هر مسجد، دو یا سه بسیجی به کمک اولیا و کادر آموزشی مدارس می‌روند تا آنان را در کارهای تربیتی  غلامحسین غیب‌پرور٬ رییس سازمان بسیج٬ اعلام کرد که در طرحی جدید «از هر مسجد، دو یا سه بسیجی به کمک اولیا و کادر آموزشی مدارس می‌روند تا آنان را در کارهای تربیتی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » طرح بسیج برای دخالت در آموزش در مدارس

طرح بسیج برای دخالت در آموزش در مدارس

طرح بسیج برای دخالت در آموزش در مدارس
 
 غلامحسین غیب‌پرور٬ رییس سازمان بسیج٬ اعلام کرد که در طرحی جدید «از هر مسجد، دو یا سه بسیجی به کمک اولیا و کادر آموزشی مدارس می‌روند تا آنان را در کارهای تربیتی یاری رسانند.»

کیهان نوین: به گفته رییس سازمان بسیج این «طرح هفت ساله تربیتی» موسوم به «طرح شهید بهنام محمدی» ‌است.

غلامحسین غیب پرور که در جمع فرماندهان بسیج دانش آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد سخن می‌گفت، افزود: «این طرح تربیتی از سال تحصیلی آینده با پوشش یک میلیون دانش‌آموز آغاز به کار می‌کند.»

او اشاره کرد که طرح تربیتی «شهید بهنام محمدی»، طرح ویژه این سازمان نظامی است و به گزارش تسنیم٬ آن را «نقطه پیوند مسجد، مدرسه و خانه» دانست.

غریب‌پرور در ادامه سخنانش اینکه «هر یک از جوانان ما باید حداقل به یک مسجد وابسته باشند»‌ را از اهداف بسیج خواند و افزود: «نمی‌توان فردی را بسیجی دانست اما با مسجد کاری نداشته باشد.»

غلامحسین غیب‌پرور همچنین خواستار آن شد که «هم‌افزایی میان بسیج و آموزش و پرورش باید بیش از پیش تقویت گردد.»

پیشتر خلیل همایی‌راد٬ سخنگوی شورای تامین استان کرمان٬ در خصوص بازداشت شدگان اعتراضات سراسری در این استان گفت: «۹۸ درصد دستگیرشدگان دارای ضعف‌های جدی در آموزه‌های دینی بوده‌اند.»

پیشتر وزیر آموزش و پروش کشته شدن دو دانش آموز در جریان اعتراضات سراسری را تایید کرده بود.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2451

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا