شوآف های ادامه دار رهبر فرقه زنبیله!(حمید جباری) Reviewed by Momizat on . درک این موضوع که احمدی نژاد هشت سال زمامدار امور ایران بود و از جزء به کل نظام را بخوبی کف دست می شناخت!چرا آن دوران مانند این روزها که مهره سوخته ایی بیش نیست درک این موضوع که احمدی نژاد هشت سال زمامدار امور ایران بود و از جزء به کل نظام را بخوبی کف دست می شناخت!چرا آن دوران مانند این روزها که مهره سوخته ایی بیش نیست Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » مقالات » شوآف های ادامه دار رهبر فرقه زنبیله!(حمید جباری)

شوآف های ادامه دار رهبر فرقه زنبیله!(حمید جباری)

شوآف های ادامه دار رهبر فرقه زنبیله!(حمید جباری)
 
درک این موضوع که احمدی نژاد هشت سال زمامدار امور ایران بود و از جزء به کل نظام را بخوبی کف دست می شناخت!چرا آن دوران مانند این روزها که مهره سوخته ایی بیش نیست و دیر یا زود به فرمان پدرخوانده ،به شیوه ایی ماهرانه جام مرگ را به خورد خواهند داد !

ندای عدالت خواهی سر نمی داد.چه ساده و بی خرد افرادی باشند که هنوز دنبال رو این شیاد و اعوان و انصار اش سینه چاک می دهند و او را رهبر حق طلبی این روزهای ایران عزیز قلمدادمی کنند. رهبر فرقه زنبیلیه ۷۲ ساعت است که کورنومتر روشن کرده تا با این حربه نخست فساد های خود ،خانواده و همدستانش را ماله کشی نماید! و همچنین محبوبیت از دست رفته خود را که در دوره اول با کیسه های سیب زمینی بدست آورده بود را باز یابد.در نقطه دیگر برگ برنده ایی در نزد افکار عمومی در جنگ قدرت درون نظام را به سود خود و حامیان اش در چنگ داشته باشد.

این ساعت ها و روزها هم سپری می شود و یقین بدانید یک سنت از میلیاردها دلار ثروت ملی که چه از طریق ایشان و حامیان اش به یغما رفته است ،و آن تریلیون دلار هایی که از طرف دیگر صاحبان قدرت در ایران به سرقت رفته است به سفره مردم ایران باز خواهد گشت!! این شوآف ها تنها برای سرگرم کردن جامعه طراحی و اجرا می شود ،مگر می شود حافظه غالب ملت ضعیف شده باشد که همین لاریجانی ها که امروز سیبل حملات رهبر فرقه زنبیلیه قرار گرفتند در دوران ریاست جمهوری این شخص هم در همین کشور به ظلم و ستم و چپاول و غارت ملت مشغول بودند!

همان دوران مگر احمدی نژاد که امروز ندای عدالت خواهی سر می دهد در کره مریخ زندگی می کرد؟چگونه می شود همین فرد که آن دوران که نظر اش با تفکرات پدرخوانده نزدیک بود ،مطلبی از چپاول های مجتبی پسر پدر خوانده و آن دو میلیارد یورویی که برای خرید سهام شرکت خودروساز آلمانی ارسال کرد سخنی به زبان نیاورد!پاسخ اش پر واضح است که ایشان آن روزها که کبک اش خروس خوان بود روزه سکوت بگیرد و این روزها که به مهره سوخته نظام تبدیل شده است !بلبلی می کند و سخن از افشاگری می نماید. همین شخص بود که سعید مرتضویی فاسد و قاتل را پر و بال داد و آن جنایات کهریزک را مدیریت نمود.

دست آخر نیز بجای محاکمه مرتضوی به او ترفیع جایگاه داد و به سمت ریاست تامین اجتماعی منصوب اش کرد،و آن اختلاس های عجیب و غریب آن هم از جیب اقشار متوسط و کم درآمد بوجود آمد!زیرا اقشار مرفه که مانند مردم عادی منتظر بیمارستان ،دکتر و داروهای دولتی نمی نشینند.

آری جناب احمدی نژاد شومن جدید عرصه سیاست این روزهای ایران تنها مشغول سرگرم نمودن مردم است تا کمبودها ،فسادها،اختلاس ها را به ورطه فراموشی بسپارند. در اینکه همه برادران لاریجانی فاسد،چپاول گر و قاتل تشریف دارند جای هیچ شک و شبهه ایی نیست سوال آن است در طول این حکومت کدام یک از این جماعت سفاک و چپاول گر از صدر تا به زیر به سزای عمل خویش رسیدند!!

هرگاه رئیس فرقه زنبیلیه در مورد رابطه های مالی دوران حکومت اش از بابک زنجانی ،رضا ضراب ،رحیمی ،بقایی ،داود و پسر اش در معامله های بانکی ونزوئلا و ساخت و ساز ،نفکتش نفتی ،ناپدید شدن دکل نفتی صریح شفاف سخن گفت!و برداشت های بی سند از صندوق ذخیره ارزی را مشخص نمود چرا برداشت شد و به کدام حساب ها واریز شد .

مردم نیز روز شمار و تمام ادعاهای این روزهای ایشان و دار و دسته اش را با جان و دل پذیرا هستند. اما یقین داریم خواهیم داشت این جنگ های درون نظام و خانوادگی هیچگاه برنده ایی بجز خود صاحب قدرت نخواهند داشت و مردم ساده اندیش بازی خورده این جریانات هستند.

در پایان این فرد و همه دار و دسته اش بزدوی یا اورانیوم خور یا سم خور شده و در زمان مقتضی بدرود حیات خواهند گفت و این نظام به حکومت چپاول گر اش ادامه خواهد داد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 4540

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا