دستگیری ۲۱ خوانندﮤ زیرزمینی دربندرعباس Reviewed by Momizat on . رﺋﻳﺱ پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان اعلام کرده است که در بندرعباس، ١٢ مرد و ٩ زن خواننده دستگیر و ۶ استودیو غیر مجاز پلمب شده اند. کیهان نوین: علی اصغر عبادی نی رﺋﻳﺱ پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان اعلام کرده است که در بندرعباس، ١٢ مرد و ٩ زن خواننده دستگیر و ۶ استودیو غیر مجاز پلمب شده اند. کیهان نوین: علی اصغر عبادی نی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » دستگیری ۲۱ خوانندﮤ زیرزمینی دربندرعباس

دستگیری ۲۱ خوانندﮤ زیرزمینی دربندرعباس

دستگیری ۲۱ خوانندﮤ زیرزمینی دربندرعباس
 

رﺋﻳﺱ پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان اعلام کرده است که در بندرعباس، ١٢ مرد و ٩ زن خواننده دستگیر و ۶ استودیو غیر مجاز پلمب شده اند.

کیهان نوین: علی اصغر عبادی نیک، رﺋﻳﺱ پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان، اعلام کرده است که ﻣﺄموران پلیس امنیت عمومی این استان با زیر نظر گرفتن فضای مجازی و شبکه های اجتماعی توانسته اند ۲۱ خوانندﮤ زیرزمینی را شناسایی و دستگیر و ۶ استودیو غیر مجاز را در بندرعباس تعطیل و پلمب کنند.

به ﮔﻓﺗﮥ وی علت دستگیری این افراد که ٩ تنشان زن هستند، تولید و پخش ﻣﺧﻓﻳﺎﻧﮥ ترانه ها و ویدیو کلیپهایی با محتوا و مضامین غیر اسلامی است. او همچنین اظهار داشته است که برخی از این ویدیو کلیپها که در فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای پخش شده اند، به دور از ﺷﺅﻭﻧﺎﺕ اخلاقی و اجتماعی می باشد.

به عقیدﮤ عبادی نیک، موسیقی زیرزمینی آسیب‌های متعدد و چشمگیری به جوامع وارد می سازد و عفت عمومی را جریحه دار می کند. او پیشرفت تکنولوژی و جاذبه های مجازی و نیز شهرت طلبی و سودجویی تولیدکنندگان موسیقی زیرزمینی را از عوامل پیدایش و گسترش آن در دورترین مناطق کشور دانسته است.

بیشتر دستگیرشدگان که با نام مستعار به خوانندگی می پرداخته اند، اظهار کرده اند که از ممنوع و غیر مجاز بودن فعالیت های خود، مطلع نبوده اند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2304

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا