خودداری زندانی سیاسی علی معزی از رفتن به دادسرای اوین  Reviewed by Momizat on . زندانی سیاسی محبوس در زندان تهران بزرگ علی معزی از پوشیدن لباس زندان و استفاده از دستبند و پابند خودداری کرده و از رفتن به دادسرای اوین سرباز زد.کیهان نوین: به زندانی سیاسی محبوس در زندان تهران بزرگ علی معزی از پوشیدن لباس زندان و استفاده از دستبند و پابند خودداری کرده و از رفتن به دادسرای اوین سرباز زد.کیهان نوین: به Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » خودداری زندانی سیاسی علی معزی از رفتن به دادسرای اوین 

خودداری زندانی سیاسی علی معزی از رفتن به دادسرای اوین 

خودداری زندانی سیاسی علی معزی از رفتن به دادسرای اوین 
 
زندانی سیاسی محبوس در زندان تهران بزرگ علی معزی از پوشیدن لباس زندان و استفاده از دستبند و پابند خودداری کرده و از رفتن به دادسرای اوین سرباز زد.کیهان نوین: به گزارش منابع درون مرز، صبح امروز سه شنبه ۵ دیماه مامورین زندان بزرگ تهران زندانی سیاسی علی معزی را جهت اعزام به دادسرای اوین احضار کردند. وی از قبول انتقال به دادسرای اوین با دستنبد و پابند و لباس زندان امتناع کرد.

به گزارش منبع مطلع؛ علت احضار این زندانی سیاسی ۶۳ ساله به دادسرای اوین هنوز مشخص نیست و مامورین زندان دلیل این احضاریه را به این زندانی سیاسی اعلام نکردند.

گفتنی است که قریب یکسال گذشته این زندانی سیاسی بطور غیر منتظره ای از زندان رجایی شهر کرج ربوده و به سلولهای انفرادی ۲۰۹ اوین جهت محاکمه و بازجویی ها و پرونده سازی مجدد منتقل شد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5531

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا