حمله گارد زندان به زندانیان سیاسی رجایی شهر Reviewed by Momizat on .  روز شنبه ۱۶ دی ماه؛ گارد زندان گوهردشت به بهانه سرکوب اغتشاش به  بند ۷ سالن ۲۱ زندان رجایی شهر حمله کردند. کیهان نوین: گارد زندان در یورش به سالن محل زندانیان  روز شنبه ۱۶ دی ماه؛ گارد زندان گوهردشت به بهانه سرکوب اغتشاش به  بند ۷ سالن ۲۱ زندان رجایی شهر حمله کردند. کیهان نوین: گارد زندان در یورش به سالن محل زندانیان Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » حمله گارد زندان به زندانیان سیاسی رجایی شهر

حمله گارد زندان به زندانیان سیاسی رجایی شهر

حمله گارد زندان به زندانیان سیاسی رجایی شهر
 
 روز شنبه ۱۶ دی ماه؛ گارد زندان گوهردشت به بهانه سرکوب اغتشاش به  بند ۷ سالن ۲۱ زندان رجایی شهر حمله کردند.

کیهان نوین: گارد زندان در یورش به سالن محل زندانیان سیاسی عقیدتی اهل سنت؛ آنها را به شدت ضرب و شتم کرده و وسایل آنها را شکسته و تخریب کردند.

گفتنی است که در این ضرب و شتم سر چند تن از زندانیان با ضرب باتوم شکسته شد. تعدادی از زندانیان نیز به ضرب باتوم از ناحیه دست و پا زخمی و خون آلود شدند.

به گفته یک منبع مطلع؛ مسئول زندان از طریق تحریک زندانیان موسوم به داعش از طریق اقدام به تکفیر و ضرب و شتم زندانیان سیاسی عقیدتی اهل سنت باعث ایجاد درگیری در این بند می شوند.

شایان ذکر است که مسئولین زندان مدتی است که زندانیان موسوم به زندانیان داعش را به سالن ۲۱ بند ۷ که محل زندانیان سیاسی اهل سنت است فرستاده اند. زندانیان اهل سنت بارها به این موضوع اعتراض کرده و خواهان جدا کردن این زندانیان از این بند و انتقالشان به بند دیگر شدند.

اما مسئولین زندان با هدف ایجاد درگیری در بین زندانیان سیاسی – عقیدتی به این موضوع اعتنایی نکرده و با تحریک تعدادی از زندانیان بر علیه تعدادی دیگر؛ فضای این سالن را خراب کرده و باعث ایجاد تشویق و دودستگی و درگیری بین زندانیان شدند.

سپس به بهانه سرکوب اغتشاش وارد و زندانیان را سرکوب کرده و مورد ضرب و شتم قرار دادند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5359

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا