جلوگیری ماموران زندان مرکزی ارومیه برای استفاده زندانیان ازسالن ورزشی Reviewed by Momizat on . ماموران زندان مرکزی ارومیه در وحشت از اعتراضات داخل زندان ٬استفاده از سالن ورزش را برای زندانیان ممنوع کردند.کیهان نوین: بنا به گفته زندانیان ٬ماموران حکومتی در ماموران زندان مرکزی ارومیه در وحشت از اعتراضات داخل زندان ٬استفاده از سالن ورزش را برای زندانیان ممنوع کردند.کیهان نوین: بنا به گفته زندانیان ٬ماموران حکومتی در Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » جلوگیری ماموران زندان مرکزی ارومیه برای استفاده زندانیان ازسالن ورزشی

جلوگیری ماموران زندان مرکزی ارومیه برای استفاده زندانیان ازسالن ورزشی

جلوگیری ماموران زندان مرکزی ارومیه برای استفاده زندانیان ازسالن ورزشی
 
ماموران زندان مرکزی ارومیه در وحشت از اعتراضات داخل زندان ٬استفاده از سالن ورزش را برای زندانیان ممنوع کردند.کیهان نوین: بنا به گفته زندانیان ٬ماموران حکومتی در زندان مرکزی ارومیه از کارهای جمعی و ورزشی زندانیان وحشت دارند و به آنان اجازه نمیدهند که از سالن ورزش این زندان استفاده کنند.

بر اساس گفته زندانیان ماموران زندان از اینکه زندانیان بدنبال ورزش و سلامتی باشند شدیدا وحشت دارند و گفته اندکه زندانیان میخواهند برای مقابله با ما در روزهای آینده٬ بدنسازی کرده و کسب سلامتی و آمادگی نمایند به همین دلیل آنان را از رفتن به ورزش منع کرده اند.

مامورانی که در این رابطه از ورزش زندانیان ممانعت به عمل میاورند عبارتند از: ‌علیرضا جعفری،‌ رازی مسٌول حفاظت اطلاعات زندان، مهدی بایرام زاده مدیر داخلی زندان و فرد دیگری بنام محمدی.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5359

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا