تعیین وقت رسیدگی به پرونده محمد علی طاهری Reviewed by Momizat on . محمود علیزاده‌طباطبایی وکیل‌مدافع محمدعلی طاهری گفت که ۲۴ دی‌ماه برای رسیدگی به پرونده موکلم تعیین شده است. وی خاطرنشان کرد به دادگاه مراجعه کردم و به من گفته ش محمود علیزاده‌طباطبایی وکیل‌مدافع محمدعلی طاهری گفت که ۲۴ دی‌ماه برای رسیدگی به پرونده موکلم تعیین شده است. وی خاطرنشان کرد به دادگاه مراجعه کردم و به من گفته ش Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » تعیین وقت رسیدگی به پرونده محمد علی طاهری

تعیین وقت رسیدگی به پرونده محمد علی طاهری

تعیین وقت رسیدگی به پرونده محمد علی طاهری
 
محمود علیزاده‌طباطبایی وکیل‌مدافع محمدعلی طاهری گفت که ۲۴ دی‌ماه برای رسیدگی به پرونده موکلم تعیین شده است. وی خاطرنشان کرد به دادگاه مراجعه کردم و به من گفته شد ما وکلایی را قبول می‌کنیم که مورد تایید رئیس قوه قضائیه باشند.

محمود علیزاده‌طباطبایی در گفت‌وگو یی اظهار کرد: “ظاهرا ۲۴ دی‌ ماه برای رسیدگی برای پرونده موکلم از سوی دادگاه، تعیین شده است”.

وی افزود: قرار است این پرونده در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب مورد رسیدگی قرار گیرد.

او خاطرنشان کرد: به دادگاه مراجعه کردم و به من گفته شد ما وکلایی را قبول می‌کنیم که مورد تایید رئیس قوه قضائیه باشند. روز یکشنبه به دادگاه مراجعه می‌کنم و اگر اجازه حضور به من داده شد، در جریان رسیدگی قرار خواهم گرفت.

علیزاده طباطبایی قبلا عنوان کرده بود: “پس از اینکه حکم صادره مبنی بر اعدام از سوی شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب، مجددا از سوی دیوان عالی کشور نقض شد، پرونده با نظر قضات دیوان برای رسیدگی مجدد به شعبه هم‌عرض – شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب – ارجاع شد”.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

من صدای زندانیان سیاسی و عقیدتی هستم .

تعداد نوشته ها : 2373

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا