ترامپ تعلیق تحریمهای ایران را برای آخرین بار تمدید کرد Reviewed by Momizat on . رئیس جمهور آمریکا روز جمعه برای آخرین بار رفع تحریم ایران را تمدید کرد و گفت که خواهان اصلاح برجام است. کیهان نوین: پرزیدنت ترامپ خواستار تقویت توافقی شده است ک رئیس جمهور آمریکا روز جمعه برای آخرین بار رفع تحریم ایران را تمدید کرد و گفت که خواهان اصلاح برجام است. کیهان نوین: پرزیدنت ترامپ خواستار تقویت توافقی شده است ک Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » ترامپ تعلیق تحریمهای ایران را برای آخرین بار تمدید کرد

ترامپ تعلیق تحریمهای ایران را برای آخرین بار تمدید کرد

ترامپ تعلیق تحریمهای ایران را برای آخرین بار تمدید کرد
 
رئیس جمهور آمریکا روز جمعه برای آخرین بار رفع تحریم ایران را تمدید کرد و گفت که خواهان اصلاح برجام است.

کیهان نوین: پرزیدنت ترامپ خواستار تقویت توافقی شده است که دولت پیش از او زیر بار آن رفته و گفته است اگر تا ۱۲۰ روز آینده – زمان تمدید مجدد تعلیق تحریم ها – اصلاح نشود، از آن خارج خواهد شد.

در بیانیه دولت آمریکا آمده است که رئیس جمهور آمریکا مشتاق است که با هم پیمانان اروپایی برای رفع نواقض برجام همکاری کند.

در همین حال، دونالد ترامپ در بیانیه در همین زمینه گفته است: رژیم ایران بزرگترین دولت حامی تروریسم در جهان است.این رژیم حزب الله، حماس و بسیاری از تروریست های دیگر را قادر ساخته است که هرج و مرج ایجاد کنند و مردم بی گناه را بکشند. این حکومت به منظور تخریب سراسر منطقه خاورمیانه ضمن تامین مالی بیش از۱۰۰ هزارشبه نظامی، آنها را آموزش داده و مسلح کرده است.

دونالد ترامپ همچنین تصریح کرده است: در داخل ایران ، رهبر و سپاه پاسداران با استفاده از دستگیری های گسترده و شکنجه دست به سرکوب می زنند و می کوشند که مردم ایران را ساکت کند. طبقه حاکم در ایران می گذارد ملت گرسنگی بکشند در حالی که خود پولدار می شوند و ثروت ملی را غارت می کنند.

منتقدان برجام می‌گویند رئیس جمهوری پیشین آمریکا برای رسیدن به توافق با ایران، بیش از حد به تهران امتیاز داده است و در عین حال درآمد‌های ناشی از لغو تحریم‌ها به تقویت فعالیت‌های بی‌ثبات کننده ایران در خاور میانه منجر شده است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 104

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا