تحویل پیکر یکی از کشته شدگان اعتراضات سراسری به خانواده‌اش Reviewed by Momizat on . کمیته پیگیری بازداشت‌های۹۶ خبر داد که پیکر یکی از کشته شدگان اعتراضات سراسری امروز به خانواده‌اش تحویل داده شد. کیهان نوین: به گزارش این کمیته پیکر سارو قهرمانی کمیته پیگیری بازداشت‌های۹۶ خبر داد که پیکر یکی از کشته شدگان اعتراضات سراسری امروز به خانواده‌اش تحویل داده شد. کیهان نوین: به گزارش این کمیته پیکر سارو قهرمانی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » top » تحویل پیکر یکی از کشته شدگان اعتراضات سراسری به خانواده‌اش

تحویل پیکر یکی از کشته شدگان اعتراضات سراسری به خانواده‌اش

تحویل پیکر یکی از کشته شدگان اعتراضات سراسری به خانواده‌اش
 
کمیته پیگیری بازداشت‌های۹۶ خبر داد که پیکر یکی از کشته شدگان اعتراضات سراسری امروز به خانواده‌اش تحویل داده شد.

کیهان نوین: به گزارش این کمیته پیکر سارو قهرمانی٬ شهروند بازداشت شده سنندجی بعد از ۱۱ روز، صبح امروز توسط نیروهای امنیتی به پدر و مادر وی تحویل شد.
پدر و مادر او توسط آمبولانس حامل پیکر سارو قهرمانی به بهشت محمدیه سنندج اعزام شدند. پیکر سارو قهرمانی بدون حضور دیگر اعضای خانواده به خاک سپرده شده است.

سارو قهرمانی ۲۴ ساله بود و یازدهم روز پیش در جریان اعتراضات سراسری بازداشت می‌شود٬ طی این مدت هیچ یک از مراجع قضایی و امنیتی پاسخگوی خانواده او نبودند. شب گذشته اما طی تماسی با خانواده این جوان درگذشته٬ از آنها می‌خواهند تا برای تحویل گرفتن پیکر او به پزشکی قانونی مراجعه کنند؛ اگرچه در نهایت پیکر سارو قهرمانی با دخالت ماموران اطلاعاتی و انتظامی دفن شد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2460

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا