تاکید دانشگاه آزاد اسلامی با برگزاری اردوهای مختلط دانشجویان Reviewed by Momizat on .  ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در بخشنامه‌ای ۸ دستورالعمل فرهنگی را به واحدهای دانشگاهی ابلاغ و اجرای آن برای دانشگاه را ضرورتی مه  ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در بخشنامه‌ای ۸ دستورالعمل فرهنگی را به واحدهای دانشگاهی ابلاغ و اجرای آن برای دانشگاه را ضرورتی مه Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » تاکید دانشگاه آزاد اسلامی با برگزاری اردوهای مختلط دانشجویان

تاکید دانشگاه آزاد اسلامی با برگزاری اردوهای مختلط دانشجویان

تاکید دانشگاه آزاد اسلامی با برگزاری اردوهای مختلط دانشجویان
 
 ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در بخشنامه‌ای ۸ دستورالعمل فرهنگی را به واحدهای دانشگاهی ابلاغ و اجرای آن برای دانشگاه را ضرورتی مهم تلقی و بر رعایت همه‌جانبه آن تاکید کرد. وهم چنین در دو مورد بصورت خاص ابلاغ شده از این پس برگزاری کنسرت‌های موسیقی در محیط‌های دانشگاهی و اردوهای مختلط مجاز نیست.

کیهان نوین: کلانتری در این بخشنامه‌ به رئیسان واحدهای مرکز هر استان (دبیران هیات امنای استان‌ها)، روسای واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: “برگزاری اردوهای فرهنگی، علمی و ورزشی در دانشگاه‌ها ضروری اجتناب‌ناپذیر است. با این وجود برگزاری این اردوها به صورت مختلط، تحت هیچ شرایط و عنوانی مجاز نیست.”

ابراهیم کلانتری در بخش دیگری از بخشنامه ۸ ماده ای خود تاکید کرده است “اجرای هرگونه برنامه‌های موسیقی در دانشگاه تنها بر اساس آیین‌نامه «برنامه‌های موسیقایی در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور» شماره ۵۲۱۷/ ۹۴/ مصوب جلسه ۲۷۷ شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی است. بنابراین برگزاری کنسرت‌های موسیقی در محیط‌های دانشگاهی ممنوع است و واحدهای دانشگاهی تحت هیچ عنوان یا مراسمی مجاز نیستند به برگزاری آن اقدام کنند.”

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5468

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا