بازداشت یک فعال سیاسی توسط ماموران امنیتی در اندیمشک Reviewed by Momizat on . شاپور رشنو٬ فعال سیاسی و فرهنگی با گرایش ملی-مذهبی توسط ماموران امنیتی در اندیمشک بازداشت شد.  کیهان نوین: این فعال سیاسی و فرهنگی عصر روز یکشنبه در منزلش بازدا شاپور رشنو٬ فعال سیاسی و فرهنگی با گرایش ملی-مذهبی توسط ماموران امنیتی در اندیمشک بازداشت شد.  کیهان نوین: این فعال سیاسی و فرهنگی عصر روز یکشنبه در منزلش بازدا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » بازداشت یک فعال سیاسی توسط ماموران امنیتی در اندیمشک

بازداشت یک فعال سیاسی توسط ماموران امنیتی در اندیمشک

بازداشت یک فعال سیاسی توسط ماموران امنیتی در اندیمشک
 
شاپور رشنو٬ فعال سیاسی و فرهنگی با گرایش ملی-مذهبی توسط ماموران امنیتی در اندیمشک بازداشت شد. 

کیهان نوین: این فعال سیاسی و فرهنگی عصر روز یکشنبه در منزلش بازداشت شد.خانواده او اطلاعی از علت این بازداشت ناگهانی ندارند.

این فعال سیاسی و فرهنگی سابقه بازداشت نیز دارد. شاپور رشنو پیشتر سال ۹۳ نیز بازداشت شده و پس از دوماه با وثیقه ۴۰۰ میلیون تومانی آزاد شده بود. مدتی پیش حکم یک سال حبس و تبعید او به زندان شیراز توسط دادگاه تجدید نظر٬ تایید شده است.

آن زمان علاوه بر رشنو تعداد دیگری از فعالین مدنی و کارگری اندیمشک از جمله علی محمد جهانگیری، علی نجاتی از فعالان سندیکای کارگران هفت تپه،امیر رحیم خانی و مادرش، عزت الله جعفری، عبدالرضا شاکری و … نیز بازداشت شده بودند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2425

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا