بازداشت یک درویش گنابادی در کرج Reviewed by Momizat on . ایوب قاسمی از دراویش گنابادی توسط نیروهای امنیتی در کمالشهر کرجدر محل کارش دستگیر شد. کیهان نوین:  در جریان این دستگیری که با خشونت همراه بوده است، برادر وی به ایوب قاسمی از دراویش گنابادی توسط نیروهای امنیتی در کمالشهر کرجدر محل کارش دستگیر شد. کیهان نوین:  در جریان این دستگیری که با خشونت همراه بوده است، برادر وی به Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » بازداشت یک درویش گنابادی در کرج

بازداشت یک درویش گنابادی در کرج

بازداشت یک درویش گنابادی در کرج
 
ایوب قاسمی از دراویش گنابادی توسط نیروهای امنیتی در کمالشهر کرجدر محل کارش دستگیر شد.

کیهان نوین:  در جریان این دستگیری که با خشونت همراه بوده است، برادر وی به نام ادریس قاسمی نیز بازداشت و هم‌اکنون در زندان گوهردشت کرج نگهداری می‌شوند.

اتهام ایوب قاسمی اجتماع و تبانی به قصد برهم زدن امنیت ملی عنوان شده و ادریس قاسمی که از دراویش گنابادی نمی‌باشد صرفاً به جهت اعتراض به نحوه بازداشت برادرش دستگیر می‌شود.

گفتنی است که در هفته‌ی گذشته موج جدیدی از بازداشت‌های دراویش گنابادی آغاز شده است به طوری که هم‌اکنون پنچ درویش گنابادی در یزد، دو درویش در خرم‌آباد و یک درویش در شیراز در بازداشت به سر مى‌برند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

آتیئست ....- گمراه تر از گمراه کسی است ک ب جای ترک دین دینش را عوض میکند..... ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2460

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا