افزایش شمار دستگیر شدگان تجمع امروز درمقابل وزارت کار  Reviewed by Momizat on . آخرین خبرها حاکی از دستگیری بیش از ۵۰ تن می باشد. ۴۱ نفر از بازداشت شدگان مردان و ۱۰ تن نیز از زنان می باشد که درمجموع تعداد بازداشتی ها به۵۱ تن میرسد. کیهان نو آخرین خبرها حاکی از دستگیری بیش از ۵۰ تن می باشد. ۴۱ نفر از بازداشت شدگان مردان و ۱۰ تن نیز از زنان می باشد که درمجموع تعداد بازداشتی ها به۵۱ تن میرسد. کیهان نو Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » افزایش شمار دستگیر شدگان تجمع امروز درمقابل وزارت کار 

افزایش شمار دستگیر شدگان تجمع امروز درمقابل وزارت کار 

افزایش شمار دستگیر شدگان تجمع امروز درمقابل وزارت کار 
 
آخرین خبرها حاکی از دستگیری بیش از ۵۰ تن می باشد. ۴۱ نفر از بازداشت شدگان مردان و ۱۰ تن نیز از زنان می باشد که درمجموع تعداد بازداشتی ها به۵۱ تن میرسد.

کیهان نوین: حسن سعیدی ازاعضای سندیکا روز پنجم دی درمقابل وزارت کارازسوی عوامل امنیتی به شدت مورد ضرب وشتم قرارگرفت و همراه بادیگر بازداشتی ها به زندان اوین منتقل شدند.
به گزارش کمیته دفاع از رضا شهابی ٬تجمع اعتراضی به وضعیت خطرناک رضا شهابی که ساعت ۱۰ امروز سه شنبه ۵ دیماه ۱۳۹۶ برگزار شد، با ضرب و شتم شدید و بازداشت دهها تن از حاضران و شرکت کنندگان توسط نیروهای نظامی و امنیتی مستقر در محل روبرو شد. تعداد زیادی از نیروهای امنیتی و انتظامی و لباس شخصی که از ساعاتی پیش از شروع مراسم، اطراف و مقابل ساختمان وزارت کار مستقر شده بودند٬ پس از تجمع شرکت کنندگان به آنان حمله ور شده و شروع به کتک کاری شدید و بازداشت زنان و مردانی کردند که تنها برای اعتراض به شرایط وخیم و غیرانسانی رضا شهابی و جهت یاری رساندن به همسر رضا شهابی در انعکاس وضعیت همسر دربندش، مقابل وزارت کار جمع شده بودند.

شدت ضرب و شتم وحشیانه ی نیروهای انتظامی و امنیتی به حدی بود که بازداشت شدگان و دیگر حاضران تجمع را دچار درد شدید در نواحی مختلف بدن کرده و در این میان زن یا مرد بودن برای نیروهای انتظامی تفاوتی نداشت و با تمام قوا همه را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

پرواز از استبداد

تعداد نوشته ها : 5531

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا