افزایش اعتصابات کارگری در ایران Reviewed by Momizat on . به موازات اعتراض های سراسری در کشور، اعتصاب های کارگری نیز رو به افزایش گذاشته اند.   کیهان نوین: در بیست و چهار ساعت گذشته رانندگان کامیون های سوخت رسانی به موازات اعتراض های سراسری در کشور، اعتصاب های کارگری نیز رو به افزایش گذاشته اند.   کیهان نوین: در بیست و چهار ساعت گذشته رانندگان کامیون های سوخت رسانی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » آخرین اخبار » افزایش اعتصابات کارگری در ایران

افزایش اعتصابات کارگری در ایران

افزایش اعتصابات کارگری در ایران
 

به موازات اعتراض های سراسری در کشور، اعتصاب های کارگری نیز رو به افزایش گذاشته اند.

 

کیهان نوین: در بیست و چهار ساعت گذشته رانندگان کامیون های سوخت رسانی پالایشگاه اصفهان وارد دومین روز اعتصاب خود شدند، در حالی که کارگران کشتارگاه سنندج نیز در اعتراض به عدم دریافت چهار ماه حقوق معوقه دست از کار کشیدند.

در این حال اعتصاب کارگران شرکت ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی تبریز نیز امروز چهارشنبه بیستم دی ماه وارد بیست و هفتمین روز خود شد. کارگران کارخانه هپکو که از پنجم دی ماه در اعتراض به ناامنی شغلی و عدم دریافت حقوق های معوقه دست به اعتصاب زده اند، دیروز سه شنبه نوزده دی ماه پس از بیست و یک روز اعتصاب در مقابل فرمانداری اراک تجمع کردند.

کارگران شرکت حمل و نقل خلیج فارس نیز در اعتراض به ناامنی شغلی و عدم دریافت ماه ها حقوق معوقه در میدان نماز اسلامشهر تجمع کردند. کارگران کارخانۀ شماره یک نساجی قائمشهر نیز به دلایل مشابه دست از کار کشیده و تظاهرات کرده اند. تاکسیرانان شهر قزوین نیز در اعتراض به وضعیت بد معیشتی شان در مقابل ساختمان شهرداری تجمع کردند و کارگران سد شفارود رضوانشهر استان گیلان که شش ماه حقوق و مزایا دریافت نکرده اند تجمعی اعتراضی برپا کردند.

روزهای گذشته کارگران کارخانۀ نیشکر هفت تپه و همچنین کارگران پیمانی شرکت های منطقۀ صنعتی عسلویه در اعتراض به عدم دریافت حقوق های معوقه و ناامنی شغلی دست از کار کشیدند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2128

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا