اعدام یک زندانی در زندان رجایی شهر کرج Reviewed by Momizat on .  یک زندانی به نام “ابولفضل قربانی” روز ۱۴ دی ماه ۱۳۹۶، در زندان رجایی شهر کرج اعدام شد. کیهان نوین: روز گذشته مورخ ۱۴ دی ماه ۱۳۹۶،یک زندانی به اتهام “قتل” در زن  یک زندانی به نام “ابولفضل قربانی” روز ۱۴ دی ماه ۱۳۹۶، در زندان رجایی شهر کرج اعدام شد. کیهان نوین: روز گذشته مورخ ۱۴ دی ماه ۱۳۹۶،یک زندانی به اتهام “قتل” در زن Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » top » اعدام یک زندانی در زندان رجایی شهر کرج

اعدام یک زندانی در زندان رجایی شهر کرج

اعدام یک زندانی در زندان رجایی شهر کرج
 
 یک زندانی به نام “ابولفضل قربانی” روز ۱۴ دی ماه ۱۳۹۶، در زندان رجایی شهر کرج اعدام شد.

کیهان نوین: روز گذشته مورخ ۱۴ دی ماه ۱۳۹۶،یک زندانی به اتهام “قتل” در زندان رجایی شهر کرج اعدام شد. همزمان اولیای دم جوان ۳۰ ساله ای که طی یک نزاع خونین در شهرک شهید کاوه به قتل رسیده بود، با دریافت دیه، از خون خواهی گذشتند، حکم اعدام این زندانی قرار بود در زندان مرکزی مشهد اجرا شود.

وی که به اتهام “قتل” به اعدام محکوم شده بود، از چهار سال پیش در زندان بسر می‌برد.

ابوالفضل قربانی روز دوشنبه ۱۱ دی از بند ۱۰ زندان رجایی شهر کرج جهت اعدام به سلول انفرادی منتقل شده بود. به همراه وی دو زندانی دیگر به نام‌های امیرحسین پورجعفر و محمد کریمی هم به سلول انفرادی منتقل شده بودند.

پیشتر رسانه‌های رسمی خبر اعدام امیرحسین پورجعفر را که هنگام قتل تنها ۱۶ سال سن داشت منتشر کرده بودند. این کودک مجرم به اتهام قتل و تجاوز به بک دختر خردسال افغانستانی به اعدام محکوم شده بود.

محمد کریمی دیگر زندانی که جهت اجرای حکم به پای چوبه دار رفته بود موفق شد تا یک ماه از شاکیان پرونده خود مهلت بگیرد. این بار دومی بود که محمد به پای چوبه دار می‌رفت، با این حال اگر نتواند تا ماه آینده ۸۰۰ میلیون تومان برای شاکیان پرونده تهیه کند، اعدام خواهد شد.

یک منبع مطلع گفت: «امیرحسین پورجعفر تا آخرین لحظه به پدر ستایش التماس می‌کرد که وی را ببخشد ولی پدر ستایش هیچ حرفی نزد و دستی اجرای حکم را کشید.»

گفتنی است، هر سه این زندانیان متهمان ورامین بودند. اعدام ابوالفضل قربانی تا لحظه تنظیم این خبر از سوی رسانه‌های رسمی اعلان نشده است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

ما همه بشر بودیم!... تا اینکه نژاد! ارتباطمان را برید!! مذهب! از یکدیگر جدایمان ساخت!! سیاست! بینمان دیوار کشید!! و ثروت! از ما طبقه ساخت 👤صادق هدايت

تعداد نوشته ها : 2128

ارسال یک دیدگاه

Protected by WP Anti Spam

تمام حقوق این خبرگزاری بر اساس قانون کپی‌ رایت برای خبرگزاری کیهان نوین محفوظ است.

بازگشت به بالا